У США показали потужного конкурента Tesla від Lucid Motors, Lucid Air

На ринок виходить Lucid Air Dream Edition. Автомобіль має електродвигуни потужністю 1080 кінських сил, та досягає сотки за 2,5 секунди. Заряду електродвигуна вистачає на 840 км без підзарядки, то може розігнатися до 250 км/год. Огляд «космічного корабля» розмістили на сайті Tech Crunch.

Стартап Lucid залучив один мільярд доларів інвестицій за які було побудовано завод та розпочато випуск перших електрокар.

У салоні практично немає фізичних кнопок, окрім тих, що використовуються для основних елементів керування температурою та вентилятором для водія та пасажира. Також є кілька невеликих кнопок на кермі, все решта налаштовується за допомогою головного екрану на центральної консолі. Lucid називали її «панеллю пілота».

Це великий екран який можна прибрати в панель приладів.

На цій панелі також можна налаштувати сидіння та кермо, торкаючись до центрального екрану можна налаштувати дзеркала.

У Lucid лінійне прискорення тому, раптового пришвидшення не очікуйте. Для того, щоб вийти з спокійного режиму, слід обрати на екрані пілота іншу швидкісну модель.

Як вже було зазначено, електромобіль без підзарядки може проїхати до 840 км, це майже на 200 км більше ніж Tesla Model S Long Range, потужності батареї якого вистачає лише на 650 км.

Lucid Air Dream Edition має два режими гальмування – стандартний та високий. Тестери зазначили, що у стандартному режимі Lucid Air рухається так само, як важкий бензиновий автомобіль.

Цікаво, що за допомогою кнопок на кермі можна встановити систему ADAS, яку Lucid називає «DreamDrive», а адаптивна круїзна система розгортає 14 камер, шість радіолокаційних датчиків, один лідар і один ультразвуковий датчик. Вам точно буде комфортно паркуватись навіть на такому досить великому авто.

А при рухові по шосе, можна налаштувати «шосейний режим», який дозволить центрувати та утримуватися на смузі руху.

Всередині Lucid Air багато простору, на задньому сидінні більш ніж достатньо місця для ніг. Гігантський подвійних дах блокує інфрачервоне випромінювання, та перетворює поїздку у суцільну зону комфорту та розкошів.

Вартість Lucid Air стартує з $77400 за базову модель та досягає $169 000. Наразі бронювання на автомобіль закрите, а всі випущені моделі продані. Вже на початку жовтня вони попрямують до своїх щасливих власників.

Експерти вважають, що технологія "розумного дому" - це не футурологія, а сьогодення.

В Укроборонпромі відзвітували про хід робіт над будівництвом трьох транспортних літаків Ан-178.

Китай запустив дослідження, щоб побудувати кілометровий космоліт.