В Міністерстві внутрішніх справ з'явиться нова структура - Офіс з питань бізнесу, який опікуватиметься питаннями захисту підприємців

Голова МВС Денис Монастирський заявив, що при Міністерстві невдовзі запрацює Офіс з питань захисту бізнесу - структура, покликана покращити комунікацію у справі захисту підприємців. Координатором проєкту при цьому стане радник міністра, Антон Геращенко, а відповідальним за захист бізнесу - Євген Єнін. Здійсненням контролю за роботою нової структури Денис Монастирський займатиметься особисто, повідомляє пресслужба відомства.

На думку міністра, наразі саме МВС має підтримувати і захищати бізнес, але досягти цього можливо лише за в тому разі, якщо самі підприємці, міністерство і парламент будуть тісно співпрацювати. При цьому, вважає Монастирський, одним із перших завдань МВС наразі має стати боротьба з нелегальним ринком, через який бюджет недоотримує левову частину податків - зокрема, йдеться про ринок пального, тютюнових та алкогольних виробів.

"Цей напрямок дуже впливає на несплату податків. Ми розуміємо, що правоохоронна система може надіслати потужний сигнал, що порушувати закон не можна", - підкреслив міністр.

Бізнес, захищений від рейдерства та корупції, підкреслив очільник МВС, є запорукою того, що Україна стане привабливішою для інвесторів, а отже - збільшаться податкові надходження до бюджету. Тільки після цього, вважає Монастирський, можна буде підіймати питання про збільшення видатків на потреби правоохоронної системи та збільшення заробітної платні силовикам.

Варто відзначити, що конкретні результати у боротьбі з тіньовим ринком правоохоронці обіцяють невдовзі: зокрема, голова Нацполіції Михайло Кузнєцов зазначив, що вони будуть помітні вже через три місяці.

Нагадаємо, в Україні презентували мобільний додаток "еСуд", який спростить користувачам доступ до процесуальних документів.

Нагадаємо, IT-галузь протягом 2020 року принесла економіці 5 мільярдів доларів.

Нагадаємо, кількість користувачів соцмережі TikTok перевищила мільярд.