В ДП Антонов показали літак без російських деталей

Літак Ан-178-100Р №001 призначено для проведення льотних сертифікаційних випробувань. Про це повідомила пресслужба Антонов.

Основна відмінність цього літака від інших подібних, це те, що на ньому було перевстановлено всі деталі на комплектацію від вітчизняних та західних постачальників.

Літак призначений для перевезення особового складу до 100 осіб, також його розробляли для переміщення техніки та вантажу.

З Ан-178 можна проводити десантування озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами.

Фюзеляж другого транспортного літака Ан-178 за контрактом з Міноборони України буде готовий вже до кінця 2021 року. У липні 2021 року Державне підприємство "Антонов" отримало двигуни для майбутніх транспортних літаків Повітряних Сил ЗСУ.

Торік держава виділила підприємству 1,9 млрд грн на технічне переоснащення літаків.

Раніше на транспортнику встановлювали деталі російського виробництва, які було замінено. Проте, ймовірно, не всі: презентований підприємством Ан-178-100Р обладнано допоміжним двигуном ТА18-100, який виробляє російська компанія "НПП "Аэросила", що опинилася під санкціями РНБО України ще у 2017 році.

На закиди щодо позазаконного обходження санкцій в ДП "Антонов" при цьому заявляють, що даний двигун було придбано у британської компанії, виробництво якої розташовано в Італії.

Втім, існують підстави вважати, що Aeromi International Ltd тісно співпрацює за НПП "Аеросила", оскільки у переліку керівників компанії вказана громадянка РФ Аделя Алтинбаєва, яка у 2017 році володіла понад 19% статутного капіталу "Аеросили"

Крім того, за даними видання Defence Express, двигун, встановлений на АН-178-100Р, насправді був знятий з іншого літака - Ан-132D, тому вважати його новим не можна. Про це свідчать також документи надані з підписами та печатками.

.

Таким чином, наголошує видання, "Укроборонпром", замість встановлення на Ан-178-100Р вітчизняних розробок або купівлі аналогічного двигуна у західних партнерів, вирішив піти в обхід заборони та не заміщати деталі, а купувати російську продукцію через компанію, напряму пов’язану з РФ.

"Усі роботи з організації ремонту були покладені на компанію, яка зареєстрована у вільній економічній зоні аеропорту Шарджа в Об’єднаних Арабських Еміратах - Aerogulf FZC", - зазначають у Defence Express.

Крім того, йдеться в матеріалі, згадана компанія раніше вже купувала російські деталі для ДП "Антонов". Зокрема, у 2020 році через неї пройшло 4,16 млн доларів за аналогічні допоміжні двигуни ТА-18-200-124 для "Русланів", які теж виробляються російською "Аэросила", відповідне замовлення доступно на Prozorro.

Нагадаємо, у Мінінфраструктури оприлюднили плани щодо замовлення п’яти літаків Ан-158.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, українське агентство "Спецтехноекспорт", потрапило під штрафні санкції через зрив поставки транспортника АН-178.

Нагадаємо, ДП "Антонов" виграло тендер на продаж літака моделі Ан-32П для рятувальників.