У Міністерстві цифрової трансформації розповіли як "Дія" допоможе українцям не пропустити судові засідання

Мінцифри розширює можливості застосунку "Дія": зокрема, в пресслужбі відомства повідомили про запуск пробної версії сповіщень про судові засідання, в яких в якості позивача чи відповідача виступає користувач додатку.

Тепер повідомлення про судове засідання не загубиться та не омине ні позивача, ні відповідача. Власне, "Дія" повідомлятиме, коли та з якого приводу проводиться судове засідання

"Раніше ви могли навіть не знати, що слухається справа в суді, де ви є учасником. Наприклад, суд ухвалював рішення про стягнення заборгованості за кредитним договором навіть без участі та відома людини", - зазначають в Мінцифри.

Новий сервіс в "Дії" сповіщатиме про судове засідання завчасно. З його допомогою також можна дізнатися, з якого приводу відбуватиметься суд та ким виступатиме користувач застосунку - потерпілою стороною чи відповідачем.

Послугу реалізовано в співпраці з державними підприємствами, що належать до сфери управління ДСА – "Центр судових сервісів" та "Інформаційні судові системи".

Варто відзначити, що популяризації "Дії" серед українців сприяло "Дія" впровадження президентської програми еПідтримка, завдяки якій вакциновані українці можуть отримати та витратити тисячу гривень. Гроші, як заохочення було виділено з держбюджету для підтримки вітчизняної сфери туризму, та культурно-мистецьких заходів.

Також нещодавно у "Дії" з’явилися нові можливості. Їх наразі випробовують у тестовому режимі. Це функція – PhotoID "без гімнастики для шиї" і опитування, як частина інструменту електронної демократії.

Нещодавно в одному з інтерв’ю Михайло Федоров розповідав, чому можна не хвилюватися за злам або крадіжку конфіденційної інформації в "Дії".

За словами міністра, біометрія та електронний підпис, згенерований за допомогою фото обличчя користувача, дозволяє не турбуватися про персональні дані навіть у випадку втрати телефону, оскільки сторонні особи не зможуть підробити згадані способи ідентифікації.

Варто зазначити, що кількість українців, які вже почали використовувати "Дію" сягає 12 мільйонів осіб.

Нагадаємо, в Мінцифри пояснили, чому часто ламається "Дія".

Нагадаємо, "тисячу Зеленського" даватимуть вакцинованим українцям без смартфонів.

Нагадаємо, у Мінцифри збираються боротися з кредитним шахрайством