В Україні спроєктували спортивний електрокар, беручи натхнення у величному Ан-225 "Мрія"

Відомий український дизайнер Максим Шкіндер, разом з командою однодумців, спроеєктували електрокар KRAЇNA 225. Про це Шкіндер повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Він також опублікував перші зображення нового українського електрокара класу люкс.

Автомобіль KRAЇNA 225 довжиною 5 метрів і розрахований на чотири місця. У нього обтічний силует зі скошеною задньою частиною і повністю прозорим дахом.

Максим розповів, що протягом декількох років спостерігав з командою однодумців за групами ентузіастів, які робили спроби в автомобілебудуванні.

"Я завжди вважав, що ці проєкти були орієнтиром для нових проб і експериментів, поки одна з них не вдасться", - розповідає дизайнер.

Він заявив, що разом з групою талановитих українських фахівців, які працюють за кордоном в автомобільних і IT компаніях попрацювали разом, щоб показати, на що здатний "колективний розум".

"Ідеологія KRAЇNA 225 полягала в тому, щоб об'єднатися і створити український електромобіль з конкурентоспроможним дизайном, який бере натхнення в місцевому промисловій спадщині, такому як літаки Антонова і Державне космічне агентство України в Дніпрі, і Запорізький автомобільний завод".

На сторінці презентації автомобіля йдеться, що фахівці надихалися Ан-225 "Мрія", що означає "Те, що створено уявою, фантазією". Саме тому модель отримала маркування 255.

"Літаком захоплюються діти і Дорослі в усьому світі протягом останніх декількох десятиліть. Нашим прагненням стало творіння дещо близького до його значущості, унікальності та візуального ефекту",- йдеться в повідомленні.

Автодизайнер повідомив, що проєкт є некомерційним, чисто концептуальним і спрямованим на дослідження та експерименти.

Крім Максима Шкіндера над розробкою працювали Антон Ніколаєв-дизайнер екстер'єру, Володимир Панченко над моделюванням і візуалізацією, Віталій Енес - візуалізація, і Сергій Воронов - Web-розробка.

Нагадаємо, що компанія Lucid Motors представила надпотужний електрокар

Нагадаємо, що Китайський стартап презентував електрокар, здатний перевершити Model 3

Нагадаємо, що Ілона Маска відправили до суду через заяви споживачів Tesla про дефекти сонячних панелей.