Зміни до рекламного законодавства обіцяють позбавити рекламу дискримінаційних мотивів

Рік, що наближається з перших днів принесе багато нового в українське законодавче поле: приміром, набудуть чинності нові правила та відповідальність за їхнє невиконання у рекламі. Власне, йдеться про штрафи у розмірі сума 65 000 грн, які передбачає Закон про рекламу, ст. 24.

Норма почне діяти з 8 січня 2022 року. У разі, якщо роботодавець у вакансії вказуватиме певну стать та вік, його оштрафують.

"Забороняється у рекламі про вакансії зазначати вік кандидатів, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі", - йдеться у документі.

Тобто роботодавець не може пропонувати роботу тільки чоловікам або тільки жінкам, якщо і та і інша стать може виконувати пропоновану роботу. Хоча офіційно ця норма діє ще з 1996 року, проте штрафні санкції досі не застосовувались.

Зокрема, у нормах закону зазначено, що штрафи сягатимуть у десятикратному розмірі від мінімальної заробітної плати. Виходячи з того, що мінімальна зарплата наразі становить 6 500 грн, то штраф буде 65 000 грн.

У компанії Work.ua заявляють, що згідно з законодавством, під це правило підпадає будь-яке оголошення про вакансію. Йдеться не лише про стать, але й про вік людини.

Також роботодавець не має права висувати вимоги, що надають перевагу одній зі статей, а також вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя.

"Обмеження щодо змісту оголошень про прийом та роботу та відповідальність за порушення встановленого порядку їх розповсюдження встановлюються Законом України "Про рекламу"", - зазначають в сервісі пошуку роботи.

Експерти зазначають, що розміщення вакансії трактується як реклама, а роботодавці - як рекламодавці. Тому, якщо роботодавець зазначить вік та стать у своїй пропозиції роботи, на нього буде накладено відповідний штраф.

Процедура штрафних санкцій не нова. У разі виявлення порушення закону, у Держпраці перевірять чи є факт порушення закону, складуть документ про штраф, та надішлють порушнику.

Роботодавець впродовж 15 днів має сплатити штраф до державного бюджету за місцем державної реєстрації юрособи чи ФОП. У разі відмови сплати, гроші стягнуть через суд, рішення якого, звісно, можна спробувати оскаржити.

Нагадаємо, український стартап заявив, що переводить свій бізнес у Британію через неправомірні штрафи української ДПС.

Нагадаємо, деякі електронні послуги здорожчають через "податок на соцмережі"

Нагадаємо, деякі підприємці мають право відмовитись від касового апарату.