Стартап 3DLOOK розробив додаток, який вираховує параметри вашого тіла по фото

Український стартап 3DLOOK запропонував промисловості одягу унікальну технологію та залучив на реалізацію своєї ідеї мільйони інвестицій. Перший раунд фінансування, серії А, зібрав 3,5 млн доларів, після чого було проведено розширений пресейл, де стартап залучив ще 6,5 млн доларів. В цілому, у проєкт інвестори вже вклали 14,7 млн доларів.

Основним інвестором став європейський фонд Spidertek. Також до фінансування долучилися український фонд Flyer One Ventures, Startup.Network, та група бізнес-ангелів з США.

Залучені кошти планують використовувати для масштабування нового продукту віртуальної примірки речей – YourFit.

Куди направлять інвестиції?

Стартап планує впровадити швидку інтеграцію з провідними платформами електронної комерції. Також буде впроваджена більш висока система захисту персональних даних.

Також необхідно розробити новий інтерфейс для додатка.

Наразі додаток користується популярністю у виробників та продавців одягу, але керівники проєкту хочуть розширюватися у сфері ринку уніформ, та високої моди.

"Інвестиції потрібні для досягнення дуже амбітних цілей щодо зростання і розвитку продукту. У розробці ми орієнтуємося в першу чергу на відгуки користувачів та потреби брендів, і внаслідок цього випускаємо рішення, які ефективні та затребувані на ринку", — прокоментував Вадим Роговський, співзасновник та CEO 3DLOOK.

Точну оцінку після останнього раунду інвестицій в 3DLOOK не називають. Але для Forbes Вадим Роговський зізнався, що 3DLOOK вдалось максимально наблизитися до поставленої цілі – оцінки у $100 млн.

Цікаве про технологію

3DLOOK започаткував у 2016 році Вадим Роговський та Алекс Арапов. Стартап розробив мобільний додаток, який сканує розміри тіла по двох фото, які ви надасте.

Далі штучний інтелект обробляє знімок і малює 3D модель замовника з вимірами талії та стегно, рук чи інших частин тіла.

"Ми розробили технологію яка допоможе будь-якій людині у якої є смартфон із камерою миттєво побудувати цифровий профіль свого тіла. Ці дані можна використовувати для будь-чого, у будь-який індустрії де потрібно персоналізація вашого тіла", - розповів Роговський.

Все дуже просто, достатньо завантажити дві фотографії і вказати свій ріст, на виході додаток покаже понад 80 вимірів.

Найбільш популярною розробка стала серед моди. Нью-йоркська компанія з виробництва джинсового одягу "18-22 denim" дуже задоволена розробкою. Вже два роки вони користуються додатком для пошиття одягу на різні фігури.

Таня Зарік, керівник з інновацій та стратегії компанії "18-22 denim" розповідає:

"Наша компанія націлена на те, щоб наш одяг підійшов точно по розміру нашим клієнтам. Ми розуміємо, що розміри дуже індивідуальними і зараз ми бачимо набагато менше повернення речей аніж звичайно".

Цікаво, що додаток не тільки покаже всі параметри тіла, а ще й дасть пораду, у якій сукні, вам буде личити найбільше.

За словами Роговського, алгоритм базується на історії покупок людей з подібними параметрами.

"Ми можемо порекомендувати, але найважливішим є те, що живі користувачі з такою фігурою купували ці речі".

Головний офіс компанії зараз в Одесі, але більшість клієнтів вона має в США, особливо - в Нью-Йорку, де 3DLOOK планує відкривати офіс.

Нагадаємо, що 10 кращих технологічних винаходів, які назавжди змінять наш світ.

Нагадаємо, що Велике Британія готується до орбітального запуску ракети на екологічно чистому паливі з пластикових відходів.

Нагадаємо, що в Україні з'явиться університет, який готуватиме ІТ-спеціалістів та ІТ-підприємців.