Українське агентство "Спецтехноекспорт", за даними ЗМІ, потрапило під штрафні санкції через зрив поставки транспортника АН-178

Транспортний літак Ан-178, який, згідно з контрактом від 2019 року, мав бути побудований українським ДП "Антонов" та поставлений Міністерству внутрішніх сил Перу, країна не отримала вчасно. Через це уряд країни, за даними ЗМІ, заявляє про можливі економічні втрати у розмірі 6,4 мільйони доларів та наполягає на введені штрафних санкцій у розмірі 5 тисяч доларів за кожен місяць прострочки, повідомляє видання Infodefensa.

Варто зауважити, що в контракті між "Спецтехноекспортом" та урядом Перу передбачена можливість затримки передачі транспортника в експлуатацію. Проте, за даними ЗМІ, "Спецтехноекспорт" із пропозицією про зміну графіку постачання не звертався, через що штрафні санкції у згаданому розмірі Україні нараховуються починаючи із 24 жовтня 2021 року - і це лише в перші два місяці прострочки. Далі сума штрафів збільшиться до 35 тисяч доларів щомісяця включаючи п'ятий місяць прострочки. Далі сума штрафних санкцій нараховуватиметься вже в розмірі 70 тисяч. Якщо ж термін прострочки сягне одного року, Перу, за умовами договору, отримає право розірвати його.

Як зазначає видання Infodefensa, наразі "Спецтехноекспорт" вже повідомлено про номер банківського рахунку, на який можна сплатити штрафні санкції з попередженням про відрахування платежів через акредитив.

Примітно, що в жовтні 2021 року інспектор авіації МВС Перу Хосе Альморіано Міранда відвідав Україну в рамках інспекційного візиту на ДП "Антонов", де йому повідомили про 65% готовність замовлення, причому виробник заявив, що на підприємстві продовжуються роботи зі складання конструкцій літака та встановлення на них систем закордонного виробництва.

Своєю чергою, представники "Мотор Січ" повідомили перуанського інспектора про те, що турбореактивний двигун для замовленого країною літака перебуває на завершальній стадії складання - Альморіано Міранда навіть показали виріб, щоправда, без паспортної таблички.

Примітно, що на початку жовтня ДП "Антонов", звітуючи про хід робіт над будівництвом трьох транспортних літаків Ан-178, замовлених Міністерством оборони, заявляли про 80% готовність першого з трьох планерів. Щоправда, на підприємстві не конкретизували, про який саме виріб - вітчизняний чи призначений на експорт - йде мова.

Довідково: Ан-178 – середній транспортний літак вантажопідйомнійстю до 18 тонн. В якості військового транспортника він може перевозити особовий склад, легку військову техніку та зброю і доставляти їх як посадковим, так і парашутним способами.

Нагадаємо, у Мінінфраструктури оприлюднили плани щодо замовлення п’яти літаків Ан-158 для Національного авіаперевізника.

Нагадаємо, ДП "Антонов" обіцяє появу нової моделі літака з урахуванням досвіду Ан-70 та виконання "перспективного замовлення".

Нагадаємо, Мінінфраструктури створить центр модернізації літаків на потужностях ДП "Антонов".