Під час стратегічних командно-штабних навчань "Об'єднані зусилля-2021" ЗСУ попрактикувались у бойових стрільбах із зенітно-ракетного комплексу "Бук М1".

В Україні тривають навчання "Об'єднані зусилля-2021", в яких, крім вітчизняних збройних сил, беруть участь ще 14 країн. В понеділок, 27 вересня, в рамках навчань на полігоні Шепетівського зенітного ракетного полку, українські військові практикувалися в бойових стрільбах із ЗРК "Бук-М1", повідомляє генштаб ЗСУ.

"Всі цілі знищено!", - повідомили в Генштабі, зазначивши, що за ціль військовим слугували БПЛА В-3 "Рейс".

Варто відзначити, що "Об'єднанні зусилля-2021"- це виключно оборонні навчання, в рамках яких учасники мають відпрацювати обороноспроможність країни та перевірити взаємосумісність ЗСУ зі збройними силами країн-партнерів.

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Довідково: ЗРК "Бук М1" - це модернізований зенітно-ракетний комплекс, призначений для ураження повітряних цілей, зокрема - вертольотів, літаків тактичної та стратегічної авіації противника. ЗРК також може вражати крилаті ракети та слугувати в якості засобу протиповітряної оборони.

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Особливістю навчань є те, що вони відбуваються згідно зі сценарієм, розробленим з урахуванням реальної військово-політичної ситуації, в якій перебуває Україна. Крім того, навчання проходять відповідно до стандартів НАТО, а збройні сили країн-партнерів беруть участь як у не тільки у штабній, а й у практичній їх фазі.

Безпілотники ВР-3 "Рейс" дісталися Україні у спадок від Радянського Союзу. Прийняті на озброєння ще в 70-80-х роках 20 століття, зараз ці БПЛА, які свого часу призначалися для розвідки та фото\відеозйомки з повітря, вважаються застарілими.

Нагадаємо, в Китаї стартують випробування малого десантного корабля українського проєкту 958 шифр "Бізон".

Нагадаємо, в Міноборони Литви заявили про те, що смартфони Xiaomi обладнані небезпечною функцією, якою можна керувати дистанційно.

Нагадаємо, УкрОборонПром відзвітував про півмільярдні прибутки в першій половині 2021 року.