Популярність TikTok у світі зростає настільки стрімко, що соцмережа скоро зможе конкурувати з Facebook

Китайська соцмережа TikTok стрімко підкорює світ - лише за 5 років з моменту створення сервісу кількість його користувачів досягла мільярда відвідувачів на місяць. Чергове досягнення відзначили в блозі пекінської компанії ByteDance, яка є власником соцмережі.

"Понад мільярд людей у ​​всьому світі зараз щомісяця відвідують TikTok, щоб розважатися, навчатися, сміятися чи відкривати щось нове...TikTok став улюбленою частиною життя людей у ​​всьому світі завдяки творчості та автентичності наших авторів", - зазначається в блозі.

Варто відзначити, що створений у 2016 році TikTok спочатку був доступний лише користувачам з Китаю, проте вже у 2018 році став доступним по всьому світі. Не зважаючи на те, що до Facebook Марка Цукерберга з його 3,5 мільярдами відвідин на місяць коротким відеороликам TikTok ще рости й рости, вже зараз молода соцмережа впевнено "б'є" таких гігантів, як Facebook, WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger за кількістю завантажень. Експерти відмічають, що жодна з популярних соцмереж досі не демонструвала такого швидкого та динамічного розвитку.

Примітно, що для розкрутки тому таки Instagram знадобилося близько восьми років, в той час, як TikTok "впорався" за три - і це не зважаючи на те, що в різних країнах соцмережу неодноразово намагалися забанити. Так, в 2020 році тодішній президент США Дональд Трамп підписав указ, відповідно до якого Міністерство торгівлі домагалося заборони TikTok в американських магазинах додатків (тоді "відстояти" соцмережу вдалося лише шляхом судових позовів).

Нагадаємо, в Міноборони Литви заявили про те, що смартфони Xiaomi обладнані небезпечною функцією, якою можна керувати дистанційно.

Нагадаємо, українська IT-галузь протягом 2020 року принесла економіці 5 мільярдів доларів.

Нагадаємо, Китай заборонив криптовалютні транзакції та всі види криптовалютних послуг.