На Кременчуцькому автозаводі виконають замовлення для Сполучених штатів

На підприємстві КрАЗ заявляють, що на 2022 рік запланували виробити тисячу вантажних автомобілів для оборонного комплексу США. Мова йде про виконання трирічного контракту, повідомляє видання "Кременчуцька газета".

АвтоКрАЗ нещодавно відправив партію повнопривідних тривісних КрАЗ-6322 (6х6) у ЄС. Також розпочав виготовляти нову для себе продукцію - геолокаційні причепи. Їх було поставлено у компанію Ferrexpo, а також нові види кранів.

Генеральний директор Роман Черняк розповів, що у рамках контракту з Міноборони США буде виготовлено тисячу вантажівок різних модифікацій.

"Ми формуємо портфель замовлень на 2022 рік, це буде до 1000 автівок на рік різних моделей та модифікацій".

КрАЗ. Фото: скриншот Youtube

Автозавод почав подавати заявки на участь у тендері та закупівлях для комунального та військового галузях в Україні.

Зі слів директора, наступний рік стане показовим для підприємства, та продемонструє нові розробки для українського оборонного комплексу.

У жовтні 2021 році на виставці присвяченій Дню Захисника України в столиці вперше показали нову розробку підприємства, в колаборації з одеським Південавтобудом, - штабну машину на шасі КрАЗ-63221. Колісна формула - 6х6, у комплект входить штабний причеп, виготовлений на КрАЗі, одеський завод виготовив для машини кузов-фургон.

Вантажівки КрАЗ досить важкі. Вони обладнані шістьма колесами, та можуть перевозити вантаж понад 16-18 тонн.

КрАЗ. Фото: скриншот Youtube

Техніка оснащується турбодизельними двигунами, які можуть видавати до 300 кінських сил.

За словами директора, АвтоКрАЗ поступово відновлюється та завдяки тендерам виграв вагомий пакет замовлень для повноцінної роботи.

Наразі йде набір професійних робітників на підприємство. Відкриті вакансії токарів, електриків, сантехніків, інженерів-технологів та інших спеціалістів.

На цей час підприємство на авторинок пропонує свої цивільні автомобілі, військову техніку та запчастини.

КрАЗ. Фото: скриншот Youtube

Важливим є те, що підприємство розплачується заборгованістю по зарплатах за частину 2020 року та у 2021 році погасило всі борги. Вказується сума понад 101 мільйон гривень.

Підприємство також є платником податків у бюджет свого міста. За словами представників автоКрАЗу, завдяки роботі підприємства Кременчуцький бюджет збільшився на 12 млн грн.

Нагадаємо, Україна отримає високотехнологічні ракетні установки для корветів

Нагадаємо, Володимир Зеленський пропонує депутатам ухвалити рішення про можливість перебування на території країни іноземних військ.

Нагадаємо, президент Туреччини Ердоган пропонував свою допомогу у врегулюванні конфлікту між Україною та Росією.