В Україні прийняли пакет документів, які передбачають усунення олігархів від влади, проте є багато критиків цього закону

Своїм досвідом, як уникнути впливу олігархів на владні структури поділились польські економісти. Вони розповіли, як спочатку не вдавалося дійти згоди, але була досягнута домовленість, і країна позбавилася впливу великого бізнесу на владу. Свої думки з цього приводу висловили експерти на порталі Нова Польща.

За інформацією дослідників, у випадку польської економіки олігархізація влади знаходиться на відносно низькому рівні. Це значно нижче ніж у Чехії, Болгарії, Угорщині чи Хорватії.

Свідченням ефективності таких дій стали дані про те, що за період 2002-2018 роки тільки 13 з 266 найбагатших громадян Польщі мали політичні зв'язки.

Як це відбулося

Після розпаду у 1989 році Радянського союзу, який мав значний вплив на розвиток Польщі, економіка країни потерпала від наслідків реального соціалізму та очікуваннями нової польської держави.

В ході приватизацій державних підприємств трудовими колективами, які були створені ще за радянських часів, коли держава стала незалежною, трудові організації на підприємствах відчували себе справжніми власниками.

Це були робочі колективи, які самостійно вели свою господарську діяльність, з так званою госпрозрахунковою формою ведення своєї діяльності, і яка, до речі, згодом стала використовуватись в Україні. Кожен з членів цієї структури мав право на свою частку власності цього підприємства, для керування яким створювались органи самоврядування, так звані робітничі ради, які на загальних зборах колективу вирішували про подальші плани роботи підприємства, і закомульовували дрібні частки права власності кожного з працівників на майно держпідприємства, в єдину потужну й вагому, що дозволяло мати вплив при прийнятті тих чи інших рішень.

Покупець оголошував про свої напрямки розвитку підприємства, його грошово-кредитну політику, співпрацю з банками, функціонування держпідприємства з перспективою його розвитку і виходу на якісніше новий рівень, що збільшило б прибутки, а значить і доходи працівників.

На початку, це важко давалось зробити, матеріальна база була надто застарілою від пострадянського простору, але працювали на перспективу, і згодом це дало позитивні наслідки.

На переконання економістів, всі ці передумови дозволили запобігти вкоріненню в економіці постсоціалістичних структур, а відповідно до зростання виробництв і впровадження новітніх технологій.

"Це був важливий фактор захисту Польщі від олігархізації, з якою пов’язані негативні економічні та соціально-політичні наслідки: надмірна нерівність, втрата соціальної згуртованості та недовіра громадян до влади", - переконані експерти.

У Польщі багато років після початку трансформації велика частка підприємств знаходиться на балансі держави.

На думку ліберальних економістів, це є великим недоліком Польщі. Проте саме це "великий сектор держпідприємств, який досі існує в Польщі, можна розглядати як своєрідну плату за відсутність олігархії".

Тобто основним чинником, який став на заваді олігархізації польського суспільства стали велика частка держпідприємств. Чи змогла б Україна повернути в державну власність стратегічні підприємства, такі як, наприклад, обленерго, або електростанції.Звісно, там де є частина іноземних інвестицій, зробити це майже неможливо, або з великими втратами.

Раніше Tiger News повідомляв, що в Міненерго пропонують тимчасово відстороняти керівництво енергокомпаній в разі вчинення ними порушень.

Tiger News писав, що експерт Юрій Гаврильченко вважає, що кредит від МВФ не стане рятівним для України.

Нагадаємо, що урядовці з Мінюсту запропонували заходи для імплементації "антиолігархічного" закону.