Україна втрачає потенціал своєї ГТС не лише на стратегічному, але й на тактичному внутрішньому рівні

Запуск російського газопроводу "Північний потік-2" вже у 2024 році залишить українську ГТС без контрактів на транзит газу, що, за оцінкою Міжнародного валютного фонду, призведе до економічних втрат в розмірі до 1,2 мільярда доларів щорічно. Втім, на думку економіста Олексія Куща, вітчизняна газотранспортна система потерпає не лише від скупних дій європейців та росіян - до плачевного стану її довела хибна політика кількох урядів поспіль.

"Ключова причина, через яку нам перестають вірити в Європі - це модель "потворного анбандлінгу", за якої українські політичні "еліти" ну ніяк не вдається за вуха відтягти від "газової годівниці", - вважає Кущ.

До "потворного анбандлінгу", за термінологією економіста, Кущ відносить одночасне створення незалежного Оператора ГТС і "злиття" збитків попереднього оператора, Укртрансгазу, яких він зазнав через розбалансовану систему та прискорену амортизацію основних коштів лише на першому етапі реформування. Далі - гірше: експерт наводить приклад із "даниною", яку незалежний оператор змушений виплатити на користь Укртрансгазу.

"Вже сплачено 27 млрд. грн. і до кінця року заплановані ще 20 мільярдів. Сумарно - 42 мільярди або 82% прибутків оператора за 2020 рік. Ці гроші підуть на "корегування необхідного прибутку у зв'язку зі зміною ліцензіату". І така модель у нас буде реалізовуватися до 2034 року, вимиваючи у оператора ГТС всі оборотні кошти на користь: Укртрансгазу-Нафтогазу-бюджету-"програм" президента в бюджету", - констатує експерт.

За обставин, при яких понад 80% прибутку оператора відбирають, до того ж - використовуючи для цього досить сумнівні схеми, не варто сподіватися не тільки на модернізацію вітчизняної ГТС, а й на її більш-менш пристойний технічний стан, вважає експерт. Таким чином, резюмує Кущ, не варто дивуватися тому, що Європа зробила вибір не на користь України, якій, за нинішніх обставин, партнери просто перестають довіряти.

Нагадаємо, після 2024 Року Росія, скоріше за все, припинить транзит газу через українську ГТС.

Нагадаємо, Німеччина відстрочила сертифікацію "Північного потоку-2" до травня 2022 року.

Нагадаємо, експерт поясним, чому для України однаково невигідні як запуск, так і незапуск "Північного потоку-2".