Державна авіакомпанія - переваги та недоліки

Про реалізацію амбітної ідеї президента Володимира Зеленського по запуску національного авіаперевізника він заявив під час форуму "Велике Будівництво: Авіація. Туризм". Нова компанія носитиме назву - Ukrainian national airlines (UNA) – Українські національні авіалінії.

За словами Зеленського, держава хоче інвестувати у повітряні перевезення, та залучати до спільних авіабудівних проєктів світових лідерів.

"Ми маємо підтвердження економічної доцільності проєкту національного перевізника від наших французьких консультантів", - підкреслив глава держави.

На думку Зеленського державний авіаперевізник збільшить престиж та імідж нашої країни на світовій арені.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що державна компанія буде виконувати зокрема й стратегічні питання. Це, наприклад, евакуація громадян, забезпечення польотів на критично важливих маршрутах тощо.

Основним партнером у питанні створення авіакомпанії, яка націлена на польоти в середині країни, є французька авіакомпанія Airbus. Під час Форуму представники влади та віцепрезидент Airbus Кімон Сотіропулос, підписали меморандум про співробітництво.

Згідно з текстом меморандуму, який оприлюднило інформагентство Інтерфакс-України співпраця передбачає купівлю 6 малих літаків типу А220, 12 середніх літаків типу А320/А321, 4 літаків типу А330/350.

Варто зазначити, що ідею державної авіакомпанії, про яку вже довгий час говорить президент Зеленський, багато політиків та експертів критикують. При цьому наводячи приклади н7айуспішніших та найпровальніших компаній.

Зазначимо, що спробу зробити великого національного виробника жертвуючи свободою конкуренції і ринку, здебільшого здійснюють постколоніальні країни. Серед прикладів найуспішніших авіакомпаній, такі як німецька Lufthansa, американська United Airlines, британська British Airways – повністю приватні компанії, а французька Air France-KLM має лише невеличку частку уряду.

Навіть Туреччина створюючи Turkish Airlines, довела свою частку до 49% участі, плануючи ще більше зменшити її. Зараз компанія не керується урядом Туреччини і не залежить від політичних змін.

Багато країн була змушена позбутися державних компаній через збитковість. Наприклад Греція і Угорщина, які тепер мають чим пишатися – приватними Aegean та WizzAir.

На думку заступника генерального директора аеропорту Бориспіль, Георгія Зубко, державна авіакомпанія це добре за умов якісного менеджменту, достатнього фінансування та сприятливого економічного клімату. За інших рівних умов приватні фірми в повністю регульованому середовищі більш ефективні, ніж державні.

"Приватні міжнародні авіалінії демонструють вищі показники ефективності, ніж їхні державні аналоги. Серед останніх орієнтовані на ринок цивільної авіалінії виявляються ефективнішими, ніж державні авіакомпанії, що працюють за бюрократичною моделлю".

На його думку, у ситуації, яка склалася в Україні і світі через пандемію, державі варто підтримати вже існуючі компанії:

"Державі варто розглянути варіанти державно-приватного партнерства або повної/часткової приватизації тих компаній, що вже існують".

Експерти зазначають, що для розвитку авіагалузі в цілому, варто починати зі створення умов для вільної конкуренції. А також підтримуват інфраструктуру галузі.

Мова йде про розбудову аеропортів і їх розширення. Куди приходять приватні компанії. Які можуть формуватися як в країні, так і приходити зовнішні.

Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян також прокоментував новину. Він зазначив:

"Українські авіакомпанії, які присутні на ринку, відверто стурбовані. Можуть бути перекоси, дискримінація на користь національного авіаперевізника, і в підсумку ми отримаємо дорогі ціни та низьку якість послуг".

Також компанії, для якої запланували придбати або взяти в лізинг 22 літаки, буде важко вижити.

Експерти також розкритикували урядове рішення щодо авіабудівного підприємства "Антонов", де раніше обіцяли замовляти літаки. Тепер всі літаки для національного авіаперевізника хочуть взяти у лізинг або купити в Airbus.

Українські авіапідприємства допоможуть Туреччині створювати сучасні літаки.

За проєктом №6298 зі скарбниці на нацавіакомпанію буде виділено 500 мільйонів гривень.

Глобальне потепління вплине на авіацію, як тепер літатиме авіафлот.