Світ криптовалют рясніє безліччю пропозицій, але які проєкти дадуть змогу заробити?

На думку експертів, є низка альтернативних криптовалют, які дадуть змогу непогано заробити за допомогою як не майнінгу, то трейдингу. Згідно даних порталу агрегатора даних CoinMarketCap, основана криптовалюта опустилася на рівень 56 415 доларів, після ювелірного подолання позначки у 68 000 доларів 10 листопада.

Проте аналітики ринку не виключають як можливості нового стрибка цін до 80-100 тисяч доларів за токен, так і дедалі більшого зниження ціни.

Аналітики очікують зниження обсягів торгів ВТС цього тижня, «Останні три роки у нас щоразу спостерігалася низхідна волатильність у цей період року; може бути пов’язано з закінченням терміну дії опціонів/ф’ючерсів та перебалансуванням», – написав CryptoQuant у блозі.

Які криптовалюти найперспективніші

Кількість криптовалют перевищує 7 709, які публічно торгуються. Однак найуспішнішими серед них є ті, які мають понад один трильйон ринкової капіталізації, таких криптовалют лише трохи більше сотні.

Варто зазначити, що цього року Ethereum стала більш вигіднішою криптовалютою через зміну алгоритму протоколу який відбудеться цього року. Вже тепер на ЕТН вдасться заробити більше ніж на ВТС.

Багато компаній випустили токени, які спеціально пов’язані з їхніми продуктами чи послугами.

Стейблкойни зазвичай прив’язані до фіатної валюти або до біржового товару, але іноді стейблкойни прив’язані до інших криптовалют.

Іншою різновидом цифрової валюти є незмінні токени або токени NFT, які пов’язані з певним елементом, таким як зображення, відео чи аудіо, і використовуються як сертифікат автентичності.

Сьогодні NFT в основному асоціюються з цифровими творами мистецтва і навіть продаються на відомих аукціонах Christies.

Один з представників криптокомпанії TomiEx зазначає:

"Ми зараз говоримо про прогнози для тієї частини населення, хто хоче отримати універсальний інвестиційний секрет щодо крипторинку. Так ось лідерство у списку з капіталізації – це привід купити ту чи іншу валюту", - зазначає Анджей Ковальчук.

Серед криптовалют перевагу слід віддати тим, які наближені до біткойна. Це Ethereum, Litecoin, Ripple, Solana, Cardano, Polkadot, Dogecoin.

На думку аналітиків купити та заробити на зростанні ціни – найпростіший засіб заробітку у криптовалютах.

Аналітики стверджують, що останнім часом альткойни почали зростати та це свідчить про більший апетит до ризику серед трейдерів.

Інтерес до Ethereum сьогодні підігрітий запуском Ethereum 2.0, завершити який планується до кінця цього року.

На відміну від звичайних фінансових ринків, криптовалюти торгуються цілодобово. Однак пік торгівлі на ринках зазвичай припадає на 8 ранку до 16 за місцевим часом.

Як можна отримати криптовалюти?

Майкл Домар, генеральний директор біржі TomiEx радить: "Ви можете купити криптовалюту на біржі або отримати їх від іншого власника. Ви можете отримувати монети як винагороду за операції з майнінгу".

Токен-мем обігнав біткойн за популярністю, яка крипта вигідно вирізняється серед конкурентів.

Президент Сальвадору заявив про намір заснувати перше у світі криптовалютне місто.

Де в Україні можна розрахуватися крипотовалютами.