Біткойн найдорожчий, але не найпопулярніший, його обігнав токен-мем

2021 рік запам'ятається як рік криптовалют. Стрибок біткойна до небувалих висот понад $60 тис, Ethereum, який стає валютою з якою асоціюються децентралізовані фінанси, незмінні токени та імовірно метавсесвіт.

Проте є один токен, який цього року став найбільш популярний у пошуку Google. Це токен-мем, який захопив увагу криптоспільноти - Dogecoin.

Дослідження, які були проведені фінансовим радником The Advisor Coach, Dogecoin, який був заснований інженерами-програмістами Біллі Маркусом і Джексоном Палмером у 2013 році як жарт, цього року перевершив у пошуковиках біткойн, та став найбільш затребуваною криптовалютою серед американців.

Токен, заснований на інтернет-мемі японського собаки шиба-іну, була найбільш популярною в 23 штатах, включаючи Флориду, Іллінойс і Мічиган.

Цього року він став відомим, значною мірою завдяки активності в Twitter генерального директора Tesla Ілона Маска, відомого крипто-ентузіаста, який володіє DOGE, BTC та ETH. Маск зайшов так далеко, що в травні цього року заявив, що він може прийняти dogecoin як оплату за електромобілі своєї компанії.

На той момент dogecoin вже був улюбленим серед трейдерів, які змогли підвищити цінність токена з 0,007 долара з токен до 0,70 долара після оголошення Маска.

З того часу криптовалюта впала до $0,24, але це все ще одна з крипто-зірок 2021 року з приростом майже на 5000%.

"Зростання інтересу частково можна пояснити схваленням Ілона Маска, який на початку року заявив, що Tesla прийме dogecoin як форму оплати", – йдеться у примітки The Advisor Coach.

Прихильність криптотрейдерів до Маска виходить далеко за межі тих монет, які він тримає. Щодо DOGE то все почалося з того, що інвестор-мільярдер написав у Твіттері на користь Dogecoin

Рішення Маска інвестувати в біткойн (BTC) через його іншу компанію Tesla також призвело до зростання основної криптовалюти з приблизно 39 000 доларів у лютому 2021 року до майже 65 000 доларів у квітні 2021 року.

За даними CoinGecko, загальна ринкова вартість криптоактивів коливається на рівні близько 3 трильйонів доларів, що зросла приблизно з 500 мільярдів доларів роком раніше. Етереум опинився на третьому місці, бувши найбільш популярним у восьми штатах, а ще оджин токен-мем shiba inu опинився на четвертому місці.

Цікаво зазначити, що криптовалюта, яку полюбляє Ілон Маск входить у десятку з найбільшою капіталізацією криптовактивів, за даними CoinMarketCap.

Де в Україні можна розрахуватися крипотовалютами

Біткойн обвалився та потягнув за собою всі альти

Деякі уряди хочуть заборонити енергомісткий майнінг криптовалют через вуглицевий слід і не тільки