В Україну прибуло судно з вантажем імпортного вугілля, призначеного для потреб державної компанії "Центренерго"

Анонсовані урядом партії імпортного вугілля почали поступати в Україну: у неділю, 21 листопада, до порту Південний прибуло судно-балкер, на борту якого знаходяться 60,5 тисяч тонн вугілля, законтрактованого приватною компанією ДТЕК у США та Колумбії. На черзі, повідомляють у компанії - ще 6 подібних рейсів, причому сумарний обсяг вугілля, імпортованого в Україну, має скласти близько 470 тисяч тонн.

Попри те, що про поставки вугілля домовлялася приватна енергокомпанія, перша партія призначена для державного "Центренерго", причому, надійшло воно саме вчасно, враховуючи, що опалювальний сезон Україна розпочала із запасами вугілля, втричі меншими за норму, а в країні активно почали обговорювати тему вірогідних віялових відключень електроенергії протягом прийдешньої зими. Втім, 60,5 тонн імпортного вугілля державну енергетичну галузь аж ніяк не врятують, оскільки, як повідомляють у ДТЕК, наступні 6 кораблів привезуть паливо уже для приватних ТЕС компанії.

Що буде далі?

Говорячи про перспективи української електроенергетики протягом осінньо-зимового періоду 2021-2022 років, прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що на недавній урядовій нараді обговорювалися питання подальшого імпорту вугілля протягом трьох наступних місяців. Гроші у уряду, за словами прем'єра, на це є, тож питання буде вирішено уже найближчим часом.

"Гроші для цього є. Вугільні компанії в США готові поставляти це вугілля. Також наша делегація про це домовилася. Ці речі будуть зроблені буквально упродовж наступного тижня", - заявив Шмигаль в інтерв'ю Радіо Свобода 17 листопада.

Своєю чергою міністр енергетик Герман Галущенко зазначив, що спекулювати на темі віялових відключень не варто - їх не буде, як не буде і анонсованого деякими ЗМІ підвищення тарифу на електроенергію. Окрім імпортного вугілля, відзначив міністр, наразі енергетична система України має "підпорку" у вигляді імпорту електроенергії з Білорусі, постачання якої після кількаденної перерви поновилося 21 листопада.

Чи є підстави для оптимізму?

Імпорт вугілля на час дозволить залагодити кризову ситуацію в енергетиці, проте в пріоритеті все одно лишатиметься власний видобуток. В ДТЕК при цьому спираються на вугільні шахти, які належать компанії - до кінця поточного року вони мають постачити 17 тонн вугілля марки "Г" (газове - ред). А от в "Центренерго" зазначають, що власний видобуток потреб генерації не закриває, тому розраховувати доведеться саме на поставки вугілля з Польщі (300 тисяч тонн) та Казахстану (663 тисячі тонн), причому в останньому випадку вугілля має прибути морським шляхом, оскільки транзит палива залізницею на початку листопада заблокувала Російська Федерація.

Таким чином, обсяг законтрактованого вугілля достатній, аби в зимовий період виконати головну функцію "Центренерго" - збалансувати енергетичну систему України та не допустити так званих "віялових" відключень електроенергії.

Нагадаємо, на думку експерта, європейська модель енергоефективності непридатна в українських умовах, тож уряд має реалізовувати вітчизняну.

Нагадаємо, за підрахунками експертів економіці України доведеться дорого заплатити за перехід до "зеленої" економіки та відмову від вугілля.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала ідею врегулювати систему накопичення енергії.