Після свого грандіозного злету наприкінці жовтня та початку листопада біткойн почав своє драматичне падіння

Після того, як трейдери не змогли втримати підтримку ціни на рівні $60000 основна криптовалюта почала зниження. Поступово, впродовж тижня, біткойн знизився до $57000 і наразі не має певності, що цей ведмежий шлях не продовжиться далі.

Основними чинниками у вартості криптовалюти стали не тільки обмеження влади в КНР на майнінг та трейдинг криптовалюти, алей невтішні новини від урядів учасниць Євросоюзу про ймовірну заборону майнінгу криптовалют, які засновані на консенсусному протоколі Proof-of-Work, який є основою блокчейну біткойна.

Варто також зазначити, що падіння біткойна майже завжди веде за собою падіння альтів, які мають далеко меншу капіталізацію, проте теж є вагомою часткою криптоіндустрії.

За тиждень курс основної криптовалюти "просів" на 13%, а її ринкова капіталізація – з $1,3 до $1,06 трлн.

Постраждала і друга за капіталізацією криптовалюта Ethereum. Наразі конкурент ВТС торгується за курсом $4217. Його курс за цей тиждень впав на 14,2%. Ринкова капіталізація Етереуму складає $501 млрд, за даними CoinMarletCap.

Відомий аналітик Filbfilb на YouTube попередив, що 50-денна та 100-денна ковзаюча середня (DMA) може бути тим, що допоможе бикам.

"Я, безперечно, знову зайду на лонг-лонг на рівні 53 000 доларів", — сказав він глядачам, сказавши, що шанси на захист ціни 100DMA "досить хороші".

Аналітик і трейдер зазначає, що рівень ціни ВТС, який дорівнює ринковій капіталізації у один трильйон – це та постійна, яка вважалася нормальною.

Варто також зазначити, що на ринку крипто викликає високий відкритий інтерес до деривативів біткойна.

Ставки фінансування також залишалися підвищеними на деяких великих біржах, що вказує на очікування повернення вищих цін.

Згідно з даними блокчейну, третя за величиною BTC-адреса продовжувала купувати цього тижня. Після збільшення балансу на 207 BTC до 62 000 доларів США, слідом за цим з'явилися більші накопичення у вигляді покупок на 1 647 BTC, 700 BTC і 484 BTC.

Цікаво, що ті, хто купив монети за останні 6-12 місяців, продовжують зберігати свої монети та не продають їх.

Стало відомо, яка криптовалюта стала найпопулярнішою для майнінгу в 2021 році.

Ми повідомляли, що мільярдер пророкує крах криптовалюти номер один.

Також tiger-news інформував, що один зі скептиків крипторинку заявив, що в біткойні нема сенсу, бо вона не регулюється державою.