В Україні стрімко зростає ринок праці у сфері ІТ

Галузь різко набирає обертів, через технологічний процес, який підштовхнула пандемія, та потребує великої кількості співробітників.

Часто IT-компаніям за спеціалістів доводиться боротися та шукати нових співробітників серед студентів та випускників технічних вишів. Крім того, є прошарок людей, як прийшла у галузь з іншої сфери діяльності. Цих спеціалістів називають світчерами. Зазвичай у ІТ йдуть через високу зарплату, та престиж. Переваги та підводні камені модної професії досліджували у матеріали ВВС.

Віцепрезидент IT Ukraine Association, керівник освітніх програм компанії Sigma Software Максим Почебут зазначив, що IT-індустрія щорічно зростає на 25-30%. За даними Почебута, в Україні нестача кадрів складає від 50 до 100 тисяч осіб.

За даними експерта, студенти технічних вишів, складають лише третину від потреб ринку. Тому на світчерів у галузі покладають великі надії. Наприклад, у деяких компаніях, тестувальниками чи в DevOps працюють тільки світчери.

"Все більше людей міняють свою професію, це добре, це інвестиція в персональний розвиток і економіку країни. Це дуже позитивний тренд для нас".

За словами заступника Мінцифри Олександра Борнякова, наступного року держава планує вкладати сотні мільйонів гривень у компенсацію вартості навчання світчерів. За задумом, до цієї програми будуть залучені неформальні заклади освіти, а учням на конкурсній основі компенсуватимуть 50-70% вартості навчання.

Курс коштує до 30 тисяч грн, а держава зможе компенсувати приблизно половину цієї суми.

Хто йде в IT?

Багато українців йде в ІТ вже після того, як на іншій ниві зазнали невдачі або не змогли реалізуватися. Один зі світчерів розповів, що пройшов курси та вчив сам мову програмування Python та SQL. Він радить тим, хто хоче перейти працювати в сферу ІТ вивчити англійську мову, це основна задача.

"Для переходу в IT важливо знати англійську мову, щоб вільно спілкуватися. Бо мову програмування можна вивчити відносно швидко - три місяці роботи, і вже можна якісь програмки писати або хоча б розуміти, як все працює. Але без англійської на роботу просто не візьмуть".

Однією з переваг є те, що працюючи в ІТ ти не прив’язаний до одного місця, можна жити в Києві, або переїхати в іншу країну.

Багатьом подобається темп життя та графік, за яким можна плідно працювати але й гарно відпочивати.

Хто такий ментор для світчерів

Розробник компанії Sigma Software Іван Юрченко, зазначає, що для того, щоб перейти в ІТ важливо вміти працювати в команді.

"Мені треба дати їм навичку комунікувати і працювати в команді. Дуже цінуються знання англійської мови, адекватність та базові технічні знання - цього достатньо, щоб почати кар'єру в IT".

На думку Юрченка, підготовку, яку потребує кожна окреа компанія не можуть дати популярні комерційні IT-курси.

Він зізнається, що деякий час взагалі надавав перевагу світчерам:

"Ці люди мають життєвий досвід, і немає в них бажання десь пропасти на тиждень. Зі студентами важче працювати з точки зору психоемоційної стабільності, бо якщо дівчинку кинув хлопець чи навпаки, вже трагедія та депресія".

"Я знаю людей, які зовсім без профільної освіти, які по YouTube, Coursera чи Prometheus самі навчалися, у них шикарний рівень, і вони швидко виросли".

Щоб знайти ментора можна взяти участь в проекті MakeMeBetter, подавши заявку за обраним фахом, та отримати персонального наставника, який допоможе у формуванні практичних навичок та відрекомендує вас майбутньому роботодавцю.

Завдяки ментору світчери або студенти мають нагоду попрацювати разом із практиком над реальними задачами.

Наразі ринку праці потребує спеціалістів у IT-секторі. Попит перебільшує пропозицію.

Деякі компанії відкривають власні курси, щоб підготувати собі кадри.

Одна з найбільших IT-компаній - EPAM – минулого року працевлаштувала понад 10 тисяч співробітників. А з початку цього року набрали ще 3 000 співробітників.

До ІТ залучають форматом роботи, який поєднує "гнучкість фрілансу та плюси звичної роботи з компанією".

Кадри шукають в інших країнах, але їхати в Україну мають охоту переважноь з Туреччини та Грузії.

Для підготовки майбутніх співробітників в Україні існують програми EPAM University, де безплатно навчають студентів старших курсів і світчерів.

Про свій досвід роботи зі світчерами нам також розповіли в Genesis. Це одна з найбільших українських продуктових компаній, яка розробляє мобільні додатки, наприклад, додаток для занять спортом BetterMe або Headway, де йдеться про зміст книг.

За словами головного операційного директора Артема Копанєва, зараз доводиться полювати за талантами, але критерії працевлаштування не послаблюють.

За червневими даними DOU, розробники рівня Middle в середньому заробляли 2200 доларів, Senior-розробники - 4000 доларів, Team Lead - 4400 доларів, Tech Lead - 4700 доларів, Architect - 5650 доларів.

За першу половину 2021 року зарплати в цих спеціалістів зросли приблизно на 20%.

Україна у 2021 році стала найкращою країною для ІТ-аутсорсингу.

Відома компанія Google буде виплачувати антимонопольному комітету ЄС штраф у розмірі 2,4 мільярди євро.

10 українських стартапів отримали від держави гранти на 350 тисяч доларів