Біткойн знову демонструє максимальні показники ціни, причини та прогнози

Ціна біткойна досягла нових вершин, та сягнула $68600 за ВТС, за даними агрегатора CoinMarketCap. Алеце далеко не остаточні максимуми, які від біткойна очікують трейдери, аналітики та довгострокові оптимісти основної криптовалюти.

У огляді крипторинку, який оприлюднила криптобіржа Kraken, на думку аналітиків, цього року найвищих показників біткойн ще не досягне.

Найоптимістичніші експерти ринку називають ціну у $98000, за умови тривалого бичачого зростання до кінця четвертого кварталу. Також аналітики проводять паралелі з бичачим 2017 роком, коли біткойн стрімко злетів до позначки у майже $20000.

На думку фахівців з Kraken, IV квартал 2017 року став третім найкращим кварталом для біткойну за всю історію криптовалюти. Тоді його прибутковість становила 220%. Лідером залишається IV квартал 2013 року, коли ціна біткоїну зросла в чотири з половиною рази (467%).

"За поточних темпів тренд IV кварталу 2021 року близька до 2017 року з кореляцією 0,88".

Криптоексперти зазначають, що історично так склалося, що у листопаді ціна біткойна дуже волатильна.За підрахунками аналдітиків, можна очікувати зростання до $96 355.

Трейдер та експерт з крипторинку Віллі Ву зазначає, що навіть за найгірших умов ВТС не опуститься нижче $50000-$60000.

"Біткойн наразі стабілізувався як клас активів з ринковою капіталізацією $1 трлн. Важко уявити, як він впаде нижче цієї зони", – заявив він.

Згідно з даними Bitcoin Stimulus, американці, які інвестували у біткойн 1200 доларів США з квітня 2020 року, матимуть BTC на суму 12 172 доларів. Це становить збільшення на 914%.

Варто зазначити, що пропозиція біткойна на біржах продовжує знижуватися, що може свідчити про рішення інвесторів тримати BTC у гаманцях замість торгуватися на біржі.

"У результаті тривалого відтоку біржі загальний баланс біржі BTC впав до багаторічних мінімумів у 12,9% оборотної пропозиції", – написала компанія з криптовалютних даних Glassnode.

Відтік біткойна з бірж відбувся напередодні його стрибка до історичного максимуму 9 листопада.

Наразі ВТС трохи збавив оберти та торгується на рівні 65000 доларів.

На що витратить кошти від інвесторів криптовалютний стартап.

Етереум став вигідніщим для трейдерів у 2021 році.

Наприкінці жовтня основна криптовалюта продемонструвала ідеальний злет в ціні