В Україні ціни на автопальне стабілізувалися, експерти назвали, що впливатиме на подальший рух цін

Традиційно, восени ціна на пальне знижується, однак цього року спостерігалося підвищення цін перед зниженням попиту взимку. За даними Держстату, подорожчання бензину склало 21-22% у порівнянні з груднем минулого року.

На думку експертів енергоринку, подальший рух бензину буде напряму залежати від курсу гривні.

У Мінекономіки зазначають, що середня ціна бензину наразі становить 28,4 грн за літр. Це на 20 коп. дорожче ніж наприкінці жовтня. Якщо брати до уваги торгову націнку, то ціна на АЗС становить 33,4 грн.

На думку деяких експертів бензин подорожчав через ситуацію на євроринках. Наразі, за даними моніторингової компанії «Консалтингова група 95» ціни на бензин знизились, станом на 5 листопада.

Як видно з графіка, ціни на бензин та дизпаливо знизилися на 1%, а от автогаз продовжує демонструвати підвищення ціни.

Леонід Косянчук, президент Асоціації "Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України", зазначає, що цього року ціни на автопальне змінили тренд.

"У попередні роки ціни на пальне на світових ринках зазвичай знижувалися ще в жовтні. У листопаді йшло ще суттєвіше зниження, адже падав попит. Грудень – це вже початок "мертвого сезону" споживання. Цього ж року все відбувалося з точністю навпаки".

Причиною зміни тренду експерт вважає успіх боротьби з пандемією та активність громадян у пересуванні.

Економічний експерт Науково-технічного центру "Психея" Геннадій Рябцев вважає, що до кінця року ціна на бензин змінюватися не повинна. Рябцев вважає, що все залежатиме від курсу нацвалюти:

"Якщо курс гривні збережеться, можна говорити про те, що зростання до кінця року не буде".

Сьогодні ціни на бензин рекомендує Мінекономіки по формулі Роттердам+. З урахуванням максимальних націнок вартість бензину на АЗС не може перевищувати 33,40 гривень за літр, а дизельного палива - 31,90 гривень за літр.

У Мінекономіки оприлюднили новий розрахунок ціни на бензин та дизельне паливо

Власники "євроблях" на останньому етапі розмитнення авто все частіше стикаються з юридичними проблемами.

Команда стартаперів з Кривого Рогу створила першу українську електричну вантажівку.