Материнська компанія Google Alphabet Inc стала третьою з ринковою капіталізацією у понад 2 трильйони доларів

Дані про вартість акцій компанії розмістило видання Bloomberg. Вартість Alphabet 8 листопада становила понад 2 трильйони доларів.

Звичайні акції класу А компанії зросли на 1,2% та становили 3008,1 долар. Завдяки цьому росту вартість Alphabet перетнула позначку у 2 трильйони доларів.

Варто зазначити, що у світі є лише три компанії, разом з Alphabet, ринкова капіталізація яких сягає понад два трильйони доларів, всі ми їх добре знаємо, це всім відомі компанія Apple та Microsoft.

За даними аналітиків, причинами зростання капіталізації материнської компанії Alphabet вважають розширення хмарного бізнесу та вливання від цифрової реклами. Аналітики Bloomberg вважають, що частка реклами в капіталізації компанії становить 70%.

У повідомленні йдеться:

"Alphabet є найкращою компанією у цьому році серед п’яти найбільших з технологічними акціями США за обсягом продажів, причому зростання на 70% значною мірою зумовлено зростанням рекламного бізнесу Google".

Засновник та головний інвестиційний директор Bokeh Capital Partners Кім Форрест вважає, що капіталізація компанії в паршу чергу визначає її лідерські позиції на світовому ринку:

"Ринок винагороджує їхнє зростання та їхні перспективи зростання великими оцінками".

На Волл-стріт більшість прихильні до компанії, через рекламу на YouTube та зростання на хмарні сервіси.

З 49 аналітиків, за якими спостерігає Bloomberg, які охоплюють акції, всі, крім одного, рекомендують купувати акції Alphabet. Середня ціна акцій на 12 місяців становить 3321 дол., що означає прибуток у 11% від поточної ціни акції.

"З огляду на вплив Covid, та постійно зростаючу зацікавленість і монетизацію YouTube, є вагомі причини бути у фаворитах", — написав Еріксон.

26 жовтня Alphabet розкрила свої фінансові результати у третьому кварталі, які виявилися вище за оцінки аналітиків.

За словами аналітиків, майбутнє зростання курсу акцій Alphabet буде обумовлено постійним зростанням прибутків. Акції цієї компанії є другою за величиною позицією в Future Fund Active ETF.

Очікується, що прибуток на акцію компанії досягне майже 130 доларів США в 2023 році, що є середнім за оцінками аналітиків.

"ЇЇ хмарний сегмент досягає найкращих результатів на тлі останніх перемог підприємств, тоді як Waymo може додати ще один каталізатор для розширення свого загального адресного ринку в середньостроковій та довгостроковій перспективі", – написав у повідомленні аналітик Bloomberg Intelligence Мандіп Сінгх.

Цікаво, що нещодавно Google уклав угоду та зробив інвестиційні вкладення у біржового оператора CME Group. За умовами угоди, чиказька фондова біржа СМЕ почне переносити свою технологічну інфраструктуру в Google Cloud 2022 року.

Нагадаємо, CME Group стала першою у світі біржею, яка розмістила ф’ючерси біткойна чотири роки тому. Внаслідок чого ціна першої криптовалюти зросла до неймовірних 20 тисяч доларів. Цьогорічне відкриття ф’ючерсного ринку дало поштовх до зростання ВТС до понад 60 тис. доларів.

Вартість Ілона Маска вкотре зросла, у рейтингу Bloomberg він став першим.

Що зміниться для користувачів Facebook після ребрендингу компанії.

Компанії Verizon та Amazon запустять 5G через супутники.