Наприкінці жовтня основна криптовалюта продемонструвала ідеальний злет в ціні

Основна криптовалюта, біткойн, продовжує дрейфувати в регіоні позначки $62 тис. На час написання статті на ресурсі CoinMarketCap, біткон знаходився на зеленому полі, показуючи невеличкий а приріст.

Аналітики та трейдери, короткострокові інвестори та холдери переймаються питанням, тримати чи продавати, адже ВТС може «вловити» ведмежий тренд та впасти до серйозних низів, пробиваючи одне дно за іншим, ніби українські депутати у Верховній Раді. Так вже було після того, як у 2017 році біткойн раптово зріс до $20тис, а потім впав до $3-$4 тисяч за відносно короткий проміжок часу.

Анжей Ковальчук, головний стратег TomiEx розповів, що на ринку дедалі частіше чути песимістичні настрої, наприклад, експерти з JP Morgan вважають, що підтверджена вартість ВТС зупинилася на ціні $35 тис. Ковальчук підкреслює, що песимістичні прогнози стримують авктивність інвесторів.

«Негативні оцінки будуть стримувати активність покупців. Водночас відзначимо, що загальноприйнятий прогноз – це зростання біткоїну до $90-100 тис», - підкреслює експерт.

Він вважає, що криптовалютний ринок буде й надалі зростати, а наступного року капіталізація ринку збільшиться на 15%.

На відміну від долара чи гривні, за курс криптовалюти не відповідає жоден із регуляторів світу. Фактично його вартість регулюється двома факторами: попитом та пропозицією. Звісно, що новини, будь-які – позитивні чи негативні впливають на настрої інвесторів та трейдерів.

У світі криптовалют інвестор сам вирішує та відповідає за витрачені гроші. Адже регуляторна політика не впливає на цей світ блокчейн-технологій.

На думку криптовалютного аналітика, та розробника графіка свічок біткойна PlanB біткойн закриє листопад на позначці понад $98 тис, а в грудні — понад $135 тис. Варто зазначити, що він точно передбачив поведінку ціни на біткойн у серпні та вересні, а в жовтні промахнувся лише на 3%.

https://twitter.com/100trillionUSD/status/1455456858752397313/

У Маймі почалося слухання у справі над одним із "батьків" біткойна, Крейгом Райтом, вартість позову 1,1 млн ВТС.

Нова технологія значно пришвидшує майнінг біткойна та економічно вигідніша.

100 тисяч доларів, аналітики та трейдери пропонують не продавати крипту