У Чорнобилі пропонують орендувати адмінприміщення

Туризм у зону відчуження хочуть розширити, та дозволити бізнесовим інвестиціям розвиватися. Нещодавно стало відомо, що українцям дозволили брати в оренду адміністративні приміщення у зоні відчуження, перше приміщення в самому серці Чорнобиля виставлене на аукціон.

Інформація про оренду приміщень площею 82 квадратних метри розмістили на сторінці Фонду держмайна України у Facebook.

Приватні інвестори можуть вкладати кошти у об’єкти, на аукціон виставлено будівлю у центрі Чорнобиля

"Торги з оренди приміщення адміністративно-побутового корпусу КВ "Вектор" зі стартовою ціною 4,2 тис. грн / міс. мають відбутися 19 листопада. Переможець отримає у користування нерухомість загальною площею 82 м² на центральній вулиці Чорнобиля", - йдеться у повідомленні.

Також зазначено, що цільового призначення та суборендарів у приміщення не має, тому орендар матиме повну свободу дій.

На думку представників ФДМУ, об’єкт є унікальною локацією, та може зацікавити інвесторів.

Актив перебуває в задовільному технічному стані та забезпечений електромережею потужністю понад 50 кВт, водозабезпеченням та централізованим опаленням. Наявне підключення до інтернету.

Ще на початку жовтня ФДМУ оголошувало, що запропонує бізнесу 35 об’єктів нерухомого майна для інвестицій та оренди у Чорнобилі.

Костянтин Кошеленко, заступник голови Фонду держмайна, прокоментував відкриття аукціону з оренди приміщень у ЧАЕС:

"Актив знаходиться на головній вулиці Чорнобиля - центру зони відчуження. Місто має великий туристичний потенціал - потік помітно зростає щороку. Оренда активу стане фундаментом для розвитку бізнесу в зоні відчуження - орендар матиме можливість використовувати об’єкт за будь-яким призначенням та передавати в суборенду".

Кошеленко вважає, що у Чорнобильській зоні є безліч цікавих для інвестування об'єктів нерухомості. А бізнес зможе перетворити зону відчуження на зону відродження.

Скористатися можливістю придбати в оренду нерухомість в Чорнобилі можна за посиланням на аукціоні.

Нещодавно стало відомо, що одну зі стін Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС" прикрасять муралом. На сторінці підприємства розмістили конкурсні роботи, за які можна проголосувати.

На заробітки у Чорнобиль, у Кабміні дозволили відкривати ресторани в зоні відчуження.

Економіст показав вихід з енергетичної кризи за допомогою атомних енергостанцій.

Стало відомо, чому український супутник "Січ-2-30"не полетить в космос.