"Угода про відкрите небо", підписана між Україною та ЄС, запрацює на повну силу лише через кілька років

Угода про так званий "авіаційний безвіз" була підписана між Україною та країнами ЄС на початку 2021 року, після чого українські авіаперевізники отримали право без обмежень літати в аеропорти країн Євросоюзу в той час, як вітчизняні аеропорти стали відкритими для європейських компаній. Однією із переваг "відкритого неба" в уряді вважають майбутнє збільшення маршрутів та напрямків подорожей, а також здешевшання авіаквитків, оскільки на український ринок авіаперевезень зможуть зайти нові компанії-лоукостери. Так чи насправді будуть реалізовані ці райдужні перспективи? Ряд експертів сумніваються в цьому, вважаючи, що європейські лоукостери не зможуть запропонувати українцям по-справжньому привабливі розцінки на квитки.

Так, на думку директора консалтингової компанії Friendly Avia Support Олександра Ланецького, для того, щоб "авіабезвіз" запрацював на повну силу, Україні потрібно привести своє законодавство у відповідність до європейського - на це потрібно від 6-и місяців до 1,5 року. Але навіть після узгодження всіх юридичних тонкощів внутрішньоукраїнські рейси, які здійснюватимуть іноземні лоукостери, навряд чи коштуватимуть дешево.

Річ у тому, що рентабельна вартість години польоту для європейських лоукостерів складає 50 євро, причому різниця між вартістю дешевого квитка для пасажира та собівартістю польоту дотується державою, отже - сподіватись на те, що Україна допомагатиме іноземним авіакомпаніям, навряд чи варто.

"Чекати, що найближчим часом з'являться квитки по 7 євро на рейс Київ — Івано-Франківськ, не варто. У Європі до 2014 року в кожному аеропорту лоукостери отримували дотації, зараз дотують не всі, але більшість рейсів, за рахунок чого авіакомпанії можуть виставляти низькі ціни. Україна ж не дотує свої авіакомпанії, навіть у важкий для всіх 2020-й цього не робилося", — вважає Олександр Ланецький.

Авіаексперт Кирило Новицький налаштований більш оптимістично: він вважає, що перспектива отримати дешеві та якісні внутрішньоукраїнські рейси цілком реальна, але для цього доведеться зачекати. Крім того, уряд має якнайскоріше скасувати ПДВ на внутрішніх рейсах та підготувати вітчизняні аеропорти до майбутнього пожвавлення перевезень.

Не раді "авіабезвізу" - що цілком зрозуміло - українські перевізники, оскільки тепер їм доводиться готуватися до жорсткої конкуренції. Деякі з них вже почали скаржитись на майбутні нерівні умови для вітчизняних та європейських перевізників, оскільки українські компанії мають проблеми з виходом на внутрішній європейський ринок в той час, як європейці зможуть без особливих проблем налагодити перевезення в Україні.

Крім того, щоби конкурувати з європейцями, українські перевізники мають покращити сервіс та політику лояльності до клієнтів, що, зокрема, виражатиметься у захисті прав пасажирів в разі виникнення нестандартних ситуацій (приклад - затримка рейсу). Європейські перевізники в таких випадках сплачують пасажирам компенсацію в розмірі від 200 євро, тоді як українські перевізники ніколи подібного не робили.

Нагадаємо, 12 жовтня Україна та Євросоюз уклали угоду про "відкрите небо".

Нагадаємо, компанія Wizz Air оголосила про відкриття 26 нових маршрутів з українських аеропортів.

Нагадаємо, в Україні планують створити центр з модернізації літаків, на базі якого іноземні пасажирські літаки будуть перепрофільовувати на вантажні.