В Україні модернізували літак Су-27УП2М та проводять випробування його розширених можливостей

В Україні проходять льотно-конструкторські випробування Су-27УП2М, який пройшов модернізацію на Запорізькому державному авіаремонтному заводі "МіГремонт", де бойові можливості винищувача суттєво покращили, повідомляє в Facebook Генштаб ЗСУ.

Зокрема, модернізація торкнулася наступних характеристик: винищувач дообладнали новим навігаційно-інформаційним комплексом, нашоломною системою цілевказання та індикації, автоматичною системою викиду теплових пасток та бортовим обчислювачем. Все це потрібно для того, щоб літак став більш ефективним як у повітряному бою, так і у застосуванні з метою знищення наземних цілей.

Примітно, що наразі модернізований винищувач "налітав" уже близько 40 годин та здійснив 33 вильоти, в процесі яких перевірялися його бойові, технічні та експлуатаційні характеристики та здійснювалася попередня оцінка їх відповідності вимогам тактико-технічного завдання. Наступним етапом перевірки стануть державні випробування модернізованого винищувача.

Довідково: радянський важкий багатоцільовий високоманевровий всепогодний винищувач четвертого покоління був розроблений в ДКБ Сухого та у 1982 році прийнятий на озброєння Радянських ВПС. Літак Су-27 спільно із літаком МіГ-29 дістався Україні "у спадок" від Радянського Союзу та нині є основним літаком винищувальної авіації ВПС України. Використовується для боротьби з літаками, вертольотами та крилатими ракетами супротивника у повітрі, а також ураження наземних (морських) об'єктів.

Нагадаємо, ударні безпілотники Bayraktar за декілька місяців перебування на озброєнні ЗСУ довели свою ефективність під час війни на Сході України.

Нагадаємо, Збройні сили України потрапили в топ-25 найсильніших армій світу та в першу десятку - серед армій Європи.

Нагадаємо, Міноборони України зацікавлене в отриманні ракет Brimstone Sea Spear, які розробляє британська компанія.