Статки Ілона Маска вкотре виросли, завдяки чому підприємець залишив далеко позаду інших мультимільярдерів

Ілон Маск збагатився ще на 24 мільярди доларів на фоні чергового подорожчання акцій компанії Tesla, яке було зафіксовано у понеділок, 1 листопада. Тепер одна акція компанії коштує вже понад 1173 долари, а статки підприємця сягнули 335 мільярдів доларів, завдяки чому Маск встановив абсолютний рекорд та впевнено залишається у статусі найбагатшої людини світу, повідомляє Bloomberg.

Примітно, що в лідери рейтингу мультимільярдерів Маск вибився лише восени 2021 року - до того його кілька разів по черзі обганяли Джефф Безос та Бернар Арно. Хай там як, але за даними Bloomberg Billionaires Index, з початку 2021 року очільник компаній SpaseX і Tesla збагатився на 165 мільярдів доларів.

Водночас Forbes у рейтингу The Real-Time Billionaries List, який оновлюється у режимі реального часу, оцінює статки Маска в 306,9 млрд доларів, тоді як його головний конкурент Джефф Безос зараз володіє статками в розмірі володіє 191,7 мільярда. Зовсім трохи від нього відстає Бернар Арно зі статками в 191,6 мільярда.

Надшвидкому зростанню прибутків Маска за такий короткий проміжок часу сприяв найбільший, за оцінками експертів, автоконтракт в історії: річ у тім, що компанія з прокату автомобілів Hertz замовила Tesla 100 тисяч електромобілів Tesla Model 3, які компанія має побудувати та поставити за 14 місяців. Масштаби контракту не могли не вплинути на акції Tesla: як тільки про угоду між двома компаніями стало відомо, вони стрімко пішли вгору, а вартість самої компанії перевищила трильйон доларів.

Нагадаємо, контракт між Tesla і Hertz приніс Ілону Маску майже 42 мільярди доларів та зробив американця найбагатшою людиною в історії.

Нагадаємо, американський підприємець Ілон Маск "потіснив" Джеффа Безоса і Білла Гейтса, вкотре очоливши список найбагатших людей світу.

Нагадаємо, аналітик Morgan Stanley припустив, що Ілон Маск може стати першим трильйонером.