В Верховній Раді обговорюють плани щодо приватизації Харківського авіазаводу

Харківський державний авіазавод готують до приватизації. Це черговий крок влади врятувати авіапромисловість країни.

Наразі невідомо, хто ж саме прийде «рятувати» вітчизняний авіапром, однак обіцяють вкласти у підприємство п’ять мільярдів гривень.

До тепер авіазаводом опікувався "Укроборонпром". Було обіцяно привести завод до стабільних показників, але на жаль ні призначення нових керівників, ні Указ Президента, який визначав конкретні завдання з порятунку харківського заводу не принесли конкретних результатів.

20 жовтня парламентський Комітет з питань економічного розвитку розглянув проєкт Закону України "Про особливості приватизації єдиного майнового комплексу Харківського державного авіаційного виробничого підприємства".

Ініціював розробку проєкту Ігор Копитін, член Комітету ВР України з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Також проєкт перевіряв Комітет ВР з економічних питань.

За результатами обговорення було вирішено, що приватизація збереже та активізує роботу заводу.

Ігор Копитін розповів, що з 2014 року ХДАВП перестав випускати літаки серії Ан-74 та Ан-140.

«Це стало однією з основних причин суттєвого погіршення його фінансового становища», - зазначає Копитін.

Після того криза підприємства посилювалася. І станом на січень 2021 року, прострочена кредиторська заборгованість ХДАВП складала 3,9 млрд грн, з яких 234 млн грн – заборгованість із заробітної плати.

Основним кредитором ХДАВП виступає Державна фіскальна служба у зв’язку з виконанням державою гарантійних зобов’язань з погашення раніше випущених облігацій підприємства. На даний час сума заборгованості становить 2,137 млрд грн.

За словами Копитіна, обіцянки поліпшити ситуацію та вивести завод з кредитної ями залишились словами. У вересні первинна організація профспілки авіабудівників та машинобудівників України на авіазаводі проводила страйк, а ще раніше навіть перекривали вулиці міста Харків через невиплату заробітної плати.

У Законопроекті визначено умови для проведення чесного та прозорого інвестиційного конкурсу, зазначає Копитін.

Також нардеп запевняє, що законопроєкт дасть можливість не лише розрахуватися з трудовим колективом, але й залучити інвестиції для розвитку багатьох суміжних підприємств авіабудівної галузі України.

Відновлення серійного виробництва літаків можливе лише після фінансового «оздоровлення», а це близько 4 млрд грн.

Ігор Копитін зазначив, що приватизація ХДАВП буде здійснюватися виключно на електронних аукціонах, що проводяться у порядку, встановленому статтею 15 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна".

Відповідно до проекту Закону стартова ціна аукціону з продажу єдиного майнового комплексу ХДАВП має дорівнювати балансовій вартості підприємства. На сьогодні це близько 2,2 млрд грн

«Тож переможець відкритого аукціону буде зобов’язаний погасити понад 1,2 млрд грн. заборгованості та інвестувати орієнтовно до 4 млрд. грн. у модернізацію виробництва, авіаційних технологій, виробничих процесів та обладнання, а також нести витрати на утримання об’єкту приватизації до моменту її завершення протягом 5 років. Хоча також є пропозиції подовжити цей термін», - зазначив нардеп.

ДП "Антонов" обіцяє появу нової моделі літака з урахуванням досвіду Ан-70.

Український літак Ан-178 спробують посадити на воду.

НАТО впроваджує нові стандарти, коли літатимуть літаки на сонячних батареях.