Компанія Riot Blockchain повідомила про нові технології для майнінгу

Американська майнінгова компанія Riot Blockchain, яка займається видобутком біткойна на своїх потужностях на заводі Whinstone у штаті Техас, розробила технологію охолодження, яка значно ефективніша за попередні.

Фахівці розробили систему, яка дозволяє швидко охолодити майнери ASIC за допомогою занурення у спеціальний розчин. Технологія значно покращує експлуатаційну ефективність та економить кошти на придбання додаткового обладнання.

«Після місяців досліджень і розробок, Riot стає першою компанією яка використовує технології занурювального охолодження в безпрецедентних масштабах», — сказав Джейсон Лес, генеральний директор Riot.

Використовуючи технологію, Riot планує не лише скоротити витрати, але й використати обладнання для економії електроенергії.

В основі технології є циркуляція густої діелектричною рідини навколо майнінг-обладнання. Під час роботи ASІC виділяється велика кількість тепла. Діелектрична рідина охолоджує та за допомогою теплообмінника охолоджує майнер.

Це сприяє більший продуктивності майнера, також завдяки нормальній температурі,майнер не так часто виходить з ладу.

Пілотне тестування показало збільшення хешрейт у на 25 відсотків А у 2022 році є можливість збільшити хешрейт до 50%.

«У 2022 року будемо очікувати збільшення хешрейту та продуктивності Компанії, не витрачаючи кошти на придбання додаткових ASIC», - зазначають в компанії.

Інженери, які працюють на заводі заявляють, що планують в майбутньому використовувати теплову енергію щоб економити на електриці.

Riot оголошував, що з 200 МВт заводу розшириться до 400МВт.

Згідно повідомлення виходить, що використовувати охолоджувальну занурювальну технологію будуть на близько 46 000 ASIC Antminer серії S19.

У разі успіху Riot зможе використовувати свої можливості розвитку інфраструктури, щоб підвищити швидкість хешрейту біткойна, не покладаючись виключно на придбання додаткового обладнання для майнінгу, що призведе до підвищення операційної ефективності, а отже, і капітальної ефективності.

У вересні 2021 року Riot Blockchain намайнила 406 BTC. Обсяг видобутої з початку року криптовалюти становив 2457 BTC.

Компанія володіє 25 646 біткоін-майнерами. Їхній сукупний хешрейт 2,6 етахешів, EH/s. У листопаді Riot розгорне додаткове обладнання, ще дві тисячі майнерів.

За даними CoimMarketCap, біткойн торгується на рівні $61699. Прорива до 70 тисяч та вище, на який нещодавно чекали трейдери, аналітики, та біткойн-бики, так і не відбулося.

У жовтня ціна біткойну подолала абсолютний максимум.

Чому криптовалюти можуть обвалити світові ринки

Зеленський ветував закон про криптовалюти, ринок залишився нерегульованим.