Основна криптовалюта тримається на високих обертах, за один ВТС можна отримати 60 000 доларів

Холдери, ті хто зберігають біткойн хвилює лише одне, коли біткойн стане ще дорожчим. Аналітики закликають не панікувати та дочекатися, коли Bitcoin сягне $100 000.

Цього тижня криптовалюта залишилася у бичачому регіоні та зелених свічках підтримки. Після невеликого падіння на вихідні бики повернули контроль над курсом ВТС. У інвесторів нагальним залишається питання – чи зможе біткойн сягнути вище історичного максимуму, який біло досягнуто 20 жовтня у $66 700, що еквівалентно приблизно 1,7 млн грн.

Біткойн (BTC) запускає новий тиждень, налаштований залишити 60 000 доларів на підтримку — незважаючи на те, що нові історичні максимуми не тривають.

Найоптимістичніші прогнози, продовження бичачих настроїв у 2022 році та досягання ВТС неймовірних висот у $300 000.

Причиною високого стрибка біткойна стало відкриття ф'ючерсів на біткойн на Чиказькій біржі СМЕ.

Генеральний директор інвестиційної компанії Capriole, Чарльз Едвардс прокоментував стрибок ціни ВТС:

"Якщо відкритий інтерес (ф'ючерсні фонди біткойна, ETF) CME стрибнув на перше місце у світі за лічені дні, це не є барометром для масового інституційного інтересу, я не знаю, що таке".

На думку трейдера і аналітика Cointelegraph, van de Poppe, біткойн впевнено крокує до досягнення $90 000.

"Біткойн на шляху до 90 тисяч доларів".

Трейдер PlanB, який розробив свою систему графіків вважає, що вже у 2022 році біткойн дістанеться понад 100 тисяч доларів, а за п’ять років подолає 1 мільйон доларів.

Українські експерти теж не залишаються осторонь. Михайло Чабонян, засновник криптобіржі Kuna прокоментував рух на ринку:

"Ринок ковбасить і класно. Погано, коли він не рухається".

Антон Кравченко, голова біржі Xena Financial Systems теж бачить позитиви у руху біткойна, за прогнозом Кравченка, наступна позначка, яку має подолати ВТС – 70 тисяч і подальший ріст. Ось як він коментує:

"Біткойн знаходиться в діапазоні історичного максимуму і націлений на те, щоб його подолати. Зростання вище $65 000 може викликати хвилю покупок, на якій ціна може впевнено пройти до $78 000 і потім з корекціями буде рухатися до $90 000. Ринок сильний, його учасники налаштовані по-бичачому".

Ціна біткойну подолала абсолютний максимум

Чому криптовалюти можуть обвалити світові ринки

У податковій пояснили, чи потрібна «амністія» для криптовалют.