Прогнози биків щодо росту біткойна, то чого варто остерігатися

Останнє зростання біткойна 20 жовтня до рекордних понад $66 000 викликало нову хвилю оптимістичних прогнозів. Варто зазначити що ціна криптовалюти збільшилася удвічі від початку року.

Один зі стратегів криптобіржі AAX Бен Кейслін прокоментував:

"Біткойн досяг свого рекордного максимуму. ВТС пройшов довгий шлях з того часу, як у травні втратив 50% своєї вартості".

Багато хто з биків біткойна очікують, що актив перетне позначку у 100 тисяч доларів.

Блокчейну біткойна нещодавно виповнилося лише 12 років, і трейдери як ніколи зосереджені на курсі криптовалюти. Аналітики коригують свої моделі та перевіряють графіки, щоб передбачити, що буде далі.

Лише цього місяця ціна біткойна зросла більш ніж на 50%, що стало результатом першого схвалення регуляторами США біржового фонду (ETF), пов'язаного з ф'ючерсними контрактами на біткойни.

ProShares ETF розпочала торгівлю у вівторок на Нью -Йоркській фондовій біржі та залучила 570 мільйонів доларів активів у перший день, зібравши приголомшливий обсяг торгів на 1 мільярд доларів, що стало одним з найуспішніших запусків ETF за всю історію

Попередній рекорд біткойн встановив у квітні поточного року, набравши в ціні 64 889 доларів. Відтоді трейдери та аналітики вважали, що цей максимум має бути подоланий.

За даними аналітика CoinDesk $86 000 може стати новою метою для біткойна.

Метью Дібб, головний операційний директор Stack Funds коментує:

"З часу запуску ETF ProShares спостерігався великий приплив роздрібних трейдерів. Ставки фінансування для ф'ючерсного ринку - показник того, наскільки інвестори готові платити за ставки з використанням позикових коштів - ростуть, але не до тих високих рівнів, які спостерігалися раніше в цьому році. Наша наступна мета за спотовими BTC - $80 000 для короткострокових перспектив".

Хуан Пеллісер, аналітик -дослідник IntoTheBlock:

"Це зростання - це феноменальна довіра інституційних клієнтів, які впроваджують біткойн".

Семюел Індик, аналітик з Investing.com:

"Як було раніше, коли відбувається велике зростання на криптовалютному ринку, невдовзі відбудеться корекція. Наприклад, коли ф'ючерсний контракт на біткойн, був запущений на Чиказькій товарній біржі (CME) у 2017 році, а ціна досягла $20 000, після цього розпочався "ведмежий" ринок, і на відновлення ціни пішло майже три роки".

Один із ризиків полягає в тому, що зростання цін на нафту та природний газ може призвести до додаткового контролю за споживанням. Едвард Мойя, старший аналітик ринку в Oanda впевнений, що влада може зайняти жорсткі позиції, якщо ця зима призведе до дефіциту енергії в кількох країнах, то це може зіпсувати хеш-рейт - показник кількості обчислень, які щосекунди надсилаються до мережі біткойна для підтвердження нових блоків даних та транзакцій.

Криптовалютний ринок зростає шаленими темпами, що непокоїть фінансистів цілого світу.

Легалізація криптовалют в Україні, попри ухвалений парламентом відповідний закон, не відбулася.

Коли українці зможуть розраховуватись за покупки біткойнами.