Президент Зеленський обговорив питання цифрової трансформації в Україні з очільником корпорації Microsoft Бредом Смітом

Під час візиту в США президент Володимир Зеленський зустрівся з очільником Microsoft Бредом Смітом, в розмові з яким наголосив на необхідності розширення присутності корпорації в Україні. На думку голови держави, Microsoft має бути залучено до розробки продуктів з використанням штучного інтелекту. Крім того, Зеленський покладає великі надії на те, що саме Microsoft буде залучено до створення системи електронного голосування в Україні, повідомляє пресслужба голови держави.

На думку президента, в процесі цифрової трансформації України роль корпорації Microsoft має бути розширено. При цьому, наголосив Володимир Зеленський, в Microsoft повинні розглянути можливість створення дата-центру Azure в Україні.

"Ми будуємо цифрову державу, і нам надзвичайно важливо, щоб дані українців зберігалися на хмарних сервісах на території України", - зазначив голова держави.

Велику роль в розмові з президентом Microsoft Володимир Зеленський приділив можливості співробітництва з корпорацією в питанні розроблення програм для органів влади - зокрема, антикорупційних, орієнтованих на кібербезпеку та проблеми протидії дезінформації.

Окремо Володимир Зеленський відзначив, що в останні роки умови для IT-компаній в Україні стали одними з найкращих в світі - зокрема, мова йде про податкові та правові аспекти питання.

Нагадаємо, у 2019 році стало відомо про те, що корпорація Microsoft інвестує близько 20 мільярдів доларів в розробку штучного інтелекту. Зокрема, в Microsoft оголосили про співпрацю з лабораторією досліджень ШІ OpenAI - мова йшла саме про покращення можливостей хмарного сервісу Microsoft Azure, який використовується в якості основи для керованих ШІ інструментів в області робототехніки, медичної візуалізації та багатьох інших областях.

Нагадаємо, глобальний космічний інтернет Starlink від SpaceX можуть запустити вже у листопаді 21 року