ДП "Антонов" збирається дослідити здатність літаків АН-178 сідати на воду у разі аварійної ситуації

ДП "Антонов" продовжує роботи над будівництвом транспортних літаків Ан-178, які за контрактом Міністерства оборони підприємство має постачити ЗСУ та за кордон. Наразі таких літаків чотири (три - для українських військових, і ще один - для МВС Перу), причому перший з транспортників обіцяють здати в експлуатацію вже на початку 2022 року. Наразі "Антонов" збирається випробувати можливість посадки Ан-178 на воду - закупка робіт на тему такого дослідження вже відбулася, про що стало відомо з даних, опублікованих в системі Prozorro.

Переможцем торгів стало ТОВ "Інститут гідромеханіки НАН України", який береться дослідити можливості літака за 3,64 мільйона гривень. Втім, наразі невідомо, що саме входить в програму випробувань та як саме вони відбуватимуться.

Примітно, що конструкція транспортника дозволяє АН-178 використовувати для зльоту та посадки будь-які аеродроми - як з бетонним, так і із ґрунтовим покриттям. Дослідити можливості аварійної посадки (в.ч. і на воду) важливо, оскільки, крім іншого, літак планують експлуатувати також і в умовах надзвичайних ситуацій.

Варто відзначити, що двигуни для майбутніх транспортників також уже готові - їх "Антонов" отримав ще в липні 2021 року. При цьому, підкреслюють в Укроборонпромі, при будівництві жодного з чотирьох літаків не використовуються деталі російського виробництва - їх повністю замінили українськими та закордонними аналогами.

Довідково: Ан-178 – середній транспортний літак вантажопідйомнійстю до 18 тонн. В якості військового транспортника він може перевозити особовий склад, легку військову техніку та зброю і доставляти їх як посадковим, так і парашутним способами.

Нагадаємо, авіаконцерн "Антонов" почав будувати літаки Ан-178 без російських деталей.

Нагадаємо, в "Укроборонпромі" відзвітували про хід робіт над будівництвом трьох транспортних літаків Ан-178.

Нагадаємо, уряд виділить майже пів мільярда на будівництво літаків Ан-32.