В Києві відкривається художня виставка, в рамках якої молода мисткиня з Закарпаття Ангеліна Гафинець продемонструє власний підхід до натюрморту

29 вересня Музей історії міста Києва у співпраці з благодійним фондом "КУЛЬТАУРА"
в рамках проєкту CultprostirHUB презентує виставку художниці Ангеліни Гафинець. Підбірка натюрмортів молодої мисткині отримала назву "Під іншим кутом".

За словами самої Ангеліни, на любителів традиційних натюрмортів чекає сюрприз, оскільки її полотна - це, скоріше, ілюзії натюрмортів, адже під час творчого процесу вона вдало експериментує з кольором, нехтуючи матеріалістичною субстанцією.

Улюбленим жанром мисткині, крім натюрморту, є також портрет. А от до пейзажів Гафинець останнім часом майже не вдається, оскільки пленерним живописом художниця не займається.

Варто відзначити, що Ангеліна Гафинець є яскравою представницею закарпатської школи живопису, знаної далеко за межами України, адже її твори вдало поєднують риси як місцевої, так і європейської культури. На думку ініціатора виставки, голови БФ "КУЛЬТАУРА" Юрія Комелькова, чимало видатних художників, які належать до закарпатської школи, можна схарактеризувати коротким словом "інші". І це не дивно, адже їх твори демонструють неординарне сприйняття кольору, емоційності та експресивності.

"Ангеліна Гафинець, продовжуючи традиції, зробила перший, але дуже потужний крок в новітньому сприйнятті кольору. Роботи, презентовані на виставці, сміливі оригінальністю індивідуального бачення", - зазначає Комельков.

Відвідати виставку "Під іншим кутом" з 29 вересня можна буде за адресою: МВЦ сучасного мистецтва, Київ, вул. Б. Хмельницького, 7.

Нагадаємо, американське видання Time опублікувало рейтинг 100 видатних особистостей 2021 року.