НАТО може вже не знаходити колесо, «зелений екотанк» вже існує, і створив його український конструктор

Вперше ця диво техніка з’явилася цього року на виставці в Об’єднаних Арабських Еміратах, а видання Motor.1 написало про нього захопливу новину. З огляду на те, що голова НАТО висловив пропозицію щодо розробки нової військової техніки з використанням екологічного палива, то Storm, це саме те, що потрібно.

Цього року в Абу-Дабі на виставці озброєння IDEX-2021показали гібридний багатофункціональний броньовик Storm, створений під керівництвом кандидата технічних наук України Олександра Кузнєцова. Тактико-технічні характеристики БМП надзвичайно сенсаційні. Автор фантастичного броньовика розповідав, що Storm працює на електродвигуні і здатний плавати.

"Він витримує хвилю до 1,5 м. На піску здатний розвивати швидкість до 140 км/год і працювати без зупинок від 18 до 36 годин. Підзарядку електричного акумулятора в дорозі забезпечує дизельний генератор".

Щодо використання, то Кузнєцов зазначає, що цей БТР міг би знадобитися для переправляння невеликих десантних груп, для підвезення допомоги для берегової охорони, доставки вантажів, забезпечення медичної допомоги.

"В умовах пустелі, де інша техніка відмовляє, наш автомобіль здатний виконувати завдання", - підкреслив конструктор.

Незвичайний восьмитонний гусеничний бронетранспортер, буквально, немає аналогів. Це перший у світі гібридний багатофункціональний броньований автомобіль що працює на електродвигуні та може долати відстані не лише суходолом, але й водою.

Електрична силова установка об'єднана з дизельним двигуном, який виступає в ролі генератора для підзарядки батарей. Залежно від режиму експлуатації, танк може працювати без зупинки від 18 до 36 годин максимальна швидкість близько 140 км на годину по піску, на воді - 30 км на годину. Він може підняти дві тонни.

БТР може працювати в повному електричному режимі від 1,5 год (на швидкості 100-140 км/год) до 3,5 годин (80-90 км/год).

Цікавим також є інтер'єр фантастичної машини. Всередині танк має світле оздоблення та додає настрою. У салоні встановлено комфортні крісла невелике кермо, та монітори, які крім іншого виводять зображення зовнішніх камер.

Вперше українцям показали як відбувається збирання українських бронебійних ракет.

Велика Британія поставить Україні військові кораблі та ракетну зброю в кредит.

В Україну в рамках військової допомоги, прибула високоточна зброя зі США