Сонячні панелі зможуть допомогти військовим стати екологічними

"Зелене" паливо для літаків та танків, у НАТО заговорили про сонячні панелі, як генератори енергії на літаках та танках. Про плани побудови нового озброєння йдеться на офіційному сайті Альянсу.

Йдеться про те, що завдяки сонячним панелям, скоротиться забруднювальний фактор, а також техніка не буде залежати від постачання палива, що надзвичайно важливо у "гарячих точках".

У планах Альянсу побудувати "зелені" танки та літаки, які б могли функціонувати на сонячних батареях. Амбітні плани хочуть реалізувати до 2030 року.

Глава Північноатлантичного Альянсу Йенс Столтенберг розповів про ініціативу на семінарі, де демонстрували нові підходи до зброї та екологічності.

Столтенберг підкреслив, що військова техніка завдає значної шкоди навколишньому середовищу. Тому запропонував вносити ідеї щодо альтернативних джерел енергії.

За словами глави НАТО, військові машини навіть перевершують за значеннями деякі країни з показників виділення CO2.

"Важкі бойові танки, винищувачі та військово-морські кораблі споживають багато палива, яке згоряючи є причиною парникового ефекту. Тому слід вивчити та запропонувати альтернативні види палива, сонячні батареї та інше", — заявив Йенс Столтенберг.

Нові технології зможуть не лише сприяти зниженню споживання ресурсів та фактори забруднення повітря, але й збільшити ефективність військ Альянсу.

Він припустив, що завдяки сонячним панелям танки стануть незалежними та зможуть виконувати значно ширші завдання. Особливо це стосується виконання критичних завдань у гарячих точках у віддалених регіонах.

У звіті Scientists for Global Responsibility щодо вуглецевого сліду від військової техніки у ЄС, у 2019 році було вказано цифру у понад 24,8 мільйона тонн вуглекислого газу. Таку кількість викидів продукують 14 мільйонів автомобілів щороку.

А за даними The Conversation, армія США шкодить екології сильніше ніж 140 країн разом узятих. Як з'ясувало The National News, викиди СО2 від 60-тонного американського танка Abrams еквівалентні 10 автомобілів Mercedes-Benz. При цьому танкова дивізія США щодня витрачає до 1,8 мільйона літрів палива.

Варто зазначити, що перший літак на сонячних батареях Solar Impulse здійснив свою навколосвітню подорож ще у 2016 році.

Пілот Бертран Пікар безпечно довів судно зі столиці Єгипту до ОАЕ. Він керував літаком по черзі з швейцарським колегою Андре Боршбергом.

Solar Impulse вилетів із Абу Дабі 9 березня 2015 року і подолав 42 тисячі кілометрів. Судно пролетіло над чотирма континентами, трьома морями та двома океанами.

Розмах крил Solar Impulse-2 становить 72 метри - більше, ніж у Boeing-747. При цьому машина важить лише 2,3 тонни.

Літак заряджався від 17 тисяч сонячних елементів на верхній поверхні крил.

Українські конструктори показали, як створюють керовані бойові ракети за стандартами НАТО.

Авіабезвіз у дії, з України тепер літати є куди.

Показали найбільш брудні країни серед країн великої двадцятки, G20.