Штурмові гвинтівки та бронетехніка

Національна гвардія переозброює своїх бійців. Старі автомати Калашникова та снайперки Драгунова відходять у минуле. Тепер нацгвардійці носитимуть штурмовики UAR-15 та снайперки UAR-10. Про це йдеться на сайті Національної гвардії України.

За словами заступника голови департаменту логістики НГУ, полковника Сергія Гриценко, триває переоснащення військових частин НГУ новітнім стрілецьким озброєнням українського виробництва.

"Сьогодні перший етап переоснащення вже виконаний. Загони спеціального призначення замість АК радянського виробництва використовують сучасні гвинтівки (UAR-15) калібру 5,56. Снайпера, замість застарілих СВД мають UAR-10".

Також на озброєнні ПРК українських виробників «Стугна» і «Корсар». Гриценко також зазначив, що на озброєнні БТР-3 і БТР-4 українського виробництва. Оснащення відбувається згідно зі стандартами НАТО, підкреслює полковник.

"Командування Нацгвардії створюватиме умови для успішного виконання бойових завдань із захисту свободи, незалежності та територіальної цілісності України. На зборах відбувається підвищення теоретичних знань, практичних навичок та професійних умінь начальників служб, вивчення нових зразків озброєння", - прокоментував начальник відділу озброєння НГУ Олександр Зайцев.

Навчальні збори відбувалися на військових базах у Вінницькій області. Українські офіцера та бійці не лише підвищували свої теоретичні знання, а й на практиці вивчали нові зразки озброєння, наближені до стандартів НАТО.

У планах Нацгвардії забезпечити новітньою зброєю всі підрозділи оперативного призначення НГУ.

Бійцям показали як виглядає нова зброя, та дали спробувати її в дії в тирі виробничого комплексу.

Фонд держмайна пропонує орендувати нерухомість в Чорнобилі для розвитку туризму.

Мінінфраструктури створить центр модернізації літаків.

До Дня захисників України Міноборони показало сучасні розробки для армії.