Віртуальна платформа для корпоративів, свят та семінарів, вигадана групою розробників з України під час карантину, не на жарт зацікавила інвесторів

Чимало людей по всьому світу використали карантин для того, щоб започаткувати власну справу, тому пандемії COVID-19 людство завдячує значною кількістю по-справжньому цікавих стартапів. Українці не залишились осторонь: саме під час карантину були засновані Choice (стартап, який займається розробкою онлайн-меню для закладів харчування), MindSelf (мобільний додаток для управління стресом та увагою) та багато інших цікавих розробок. Зокрема, одна з них - віртуальна платформа для корпоративних вечірок Party.Space - зацікавила інвесторів настільки, що ті погодились вкласти в неї мільйон доларів, повідомляє видання Ain.ua.

Що "вміє" Party.Space? Розробники зазначають, що платформа дозволяє створювати окремі віртуальні простори для корпоративних заходів, тим самим допомагаючи розв'язати проблему спілкування колективу в умовах віддаленої роботи. Відбувається це завдяки гейміфікації зустрічей, відеоспілкування та 3D.

Для проведення колективних вечірок в Мережі платформа пропонує 11 видів віртуальних майданчиків та здатна збирати і аналізувати інформацію про те, як поводяться, з ким спілкуються і чим цікавляться відвідувачі.

При цьому розробники збираються вдосконалювати своє творіння: в недалекому майбутньому команда Party.Space запустить власний метавсесвіт (цифровий всесвіт з набором унікальних вражень для користувачів) та колекцію NFT (своєрідних цифрових документів, які підтверджують право власності на цифровий актив на кшталт фото чи відео).

Серед інвесторів Party.Space теж, в основному, українці. Зокрема, гроші в проєкт вклали вітчизняні TA Ventures і ICLUB, причому перші зазначили, що в умовах, коли віддалена робота стає все більш популярною, платформа Party.Space надає змогу спілкуватися в форматі, найбільш наближеному до живого спілкування.

Нагадаємо, проєкт Kickstarter, який працює за системою краудфандингу, допоміг "вийти в люди" низці успішних винаходів.

Нагадаємо, в Лас-Вегасі стартує виставка Consumer electronics show, на яку вирушать 8 стартап-команд з України.

Нагадаємо, раніше експерти порадили 5 напрямків автоматизації за технологією "розумний дім", які варто впровадити вже сьогодні.