NASA створила низькошумний надзвуковий літак без переднього скла

Замість лобового скла створено систему зору для пілотів. Переднім склом прийшлось пожертвувати задля тихішого звуку пересування. Про це повідомляють Interesting Engineering.

У повідомленні пишуть, що у надзвукових літаків, які рухаються надзвичайно швидко існує одна особливість. Вони генерують дуже гучний звук. Це відбувається саме через швидкість. Літак рухається надзвукову швидкість, утворюючи ударні хвилі. Вони віддаляються від літака, утворюючи звукові хвилі які на землі чути протягом багатьох кілометрів.

NASA зараз співпрацює з компанією Lockheed Martin Skunk Works, щоб перетворити авіацію за допомогою свого швидшого за звук літака X-59 Quiet SuperSonic Technology (QueSST), який зменшує звукові звуки до ледь чутного звуку.

"Усі літаки змінюють тиск у повітрі навколо себе під час польоту. Наслідки залежать від того, чи літає літак повільніше або швидше, ніж звук, який він видає", - пояснює Пітер Коен з Дослідницького центру NASA Ленглі.

Новий одномісний літак X-59 буде мати у довжину 30 метрів, та у ширину 9 м, і буде курсувати на висоті 16,7 км. Швидкість руху 1488 км/год. Однак у нього не буде лобового вікна. Натомість він буде спиратися на систему зовнішнього бачення, розроблену NASA - eXternal Vision System (XVS).

Коен пояснює:

"Літак Х-59 оснащений унікальними формуючими та надзвуковими технологіями. Довгий тонкий ніс, розташування двигуна на вершині літака та його система зовнішнього зору XVS - все це розроблено для контролю сили та положення ударних хвиль, щоб створювати більш м'який звук для тих, хто знаходиться на землі".

Розробники зазначають, що повністю усунути ударні хвилі неможливо, вони спроектували літак таким чином, щоб ударні хвилі були розміщені приблизно однаково по його довжині.

"Через це ударні хвилі не зливаються в подвійний ударний бум, а окремо послаблюються і пом'якшуються", - каже Коен.

Хоча X-59 був розроблений з урахуванням аеродинамічних міркувань, перш за все, літак вражає своїм виглядом. Майже третина його 30-метрової довжини - загострений ніс, а одномісна кабіна настільки зливається з обтічним фюзеляжем, що її ледь помітно. У пілота немає лобового скла, лише HD-відеодисплей, що показує вид попереду.

Задача розробників була створити тихий літак, який рухається з понадзвуковою швидкістю.

Для кількісної оцінки сили звуку NASA використовує міру під назвою "децибели рівня сприйняття" або PLdB. Звичайний звуковий "звукового удару". становить близько 105 PLdB, тоді як дверцята автомобіля, що брязнуть за шість метрів, — всього 75 PLdB. Саме на цей рівень націлений X-59. Коли він летить зі швидкістю 1400 км/год, що у 1,4 раза швидше за швидкість звуку, на зазначеній вище висоті, все, що людина повинна почути, — це легкий стукіт, не сильніший, ніж ляскають зачинені двері автомобіля.

Цікаво, що NASA у розробках літаків використовує букву Х, що означає експериментальна модель. Перший надзвуковий літак було сконструйовано у 1946 році. Він мав назву Х-1.

Наразі це лише теорія, сам літак X-59 від компанії Lockheed Martin NASA отримає на початку 2023 року. Вони зможуть побачити, наскільки реальними є обіцянки.

Графік випробувань буде поділятися на дві фази — ретельні наукові вимірювання діапазонів тестування у Каліфорнії, а потім дослідження у кількох вибраних містах США. Друга фаза буде залежати від людей, та від того, що вони чують.

Якщо все піде так, як сподівається NASA, в останні роки цього десятиліття може розпочатися друга велика ера надзвукових авіаперельотів, після невдалої першої ери, яка розпочалася і закінчилася Конкордом.

Конкорд експлуатувався між 1976 та 2003 роками лише двома авіакомпаніями, British Airways та Air France. Жорсткі обмеження польотів давали змогу використовувати літак лише на трансатлантичних маршрутах.

https://www.youtube.com/watch?v=HHeS7-xgois&t=2s

Укрзалізниця планує витратити мільярд гривень на побудову залізниці до курорту Буковель.

Маск вирішив ліцензувати та продавати автопілот Tesla, який ще не протестували навіть власники його авто.

NASA успішно тестує на Марсі дрон-гелікоптер Ingenuity, який зможе літати на інших планетах