Компанія Apple вперше завезла свою продукцію в Україну

Смартфони нової лінійки iPhone 13 на суму понад 7,5 мільйонів доларів прибули літаком з США до України. Таку інформацію розмістила на своїй сторінці у Facebook Державна митна служба.

Раніше смартфони в Україну потрапляли кількома шляхами: через офіційного дистриб'ютора "ASBIS Україна" та через контрабанду, яку намагалися зупиняти прикордонники. Після того, як у червні було відкрито офіс Apple в Україні, компанія завозить товари самостійно.

9 жовтня відбулася перша за історію доставка Apple своїх смартфонів. Цікаво, що український офіс буде відповідати не лише за імпорт техніки, технічну підтримку та опіку офіційними реселерами - Apple активно взялась за українську локалізацію продуктів, наприклад запустила україномовну версію сайту, та працює над запуском української версії Siri.

"Apple заведе всю лінійку своїх товарів та відкриє власний сервіс з обслуговування своєї продукції", - уточнюють у Держмитслужбі.

Заступник Держмитслужбі Сергій Звягінцев коментує:

"Держмитслужба рада привітати першу офіційну продукцію Apple в Україні. Ми зробимо, щоб митне оформлення товарів відбувалось якомога швидше та український ринок наповнили оригінальні товари одного з ІТ-гігантів світу".

Історичний момент зафіксували на відео:

У повідомленні митного відомства підкреслили, що це ще один крок до викорінення підробок – контрафактів, а також з контрабандою товарів всесвітньовідомої компанії. Після презентації iPhone 13 Держмитслужба кілька разів перехоплювала спроби незаконно ввести мобільні телефони нової лінійки. Товарів було вилучено на суму 2,2 млн грн.

На початку жовтня через пункт пропуску "Шегині" було затримано пасажира, який намагався провезти 60 нових смартфонів iPhone 13.

У вересні під час візиту президента Володимира Зеленського до США відбулася зустріч з генеральним директором компанії Apple Тімом Куком.

Крім іншого, Зеленський заявив, що Україна зацікавлена у розширені присутності Apple у країні.

Попередні продажі iPhone 13 в Україні стартував 8 жовтня. Щоб похизуватися флагманським ґаджетом треба попрощатися з кругленькою сумою. Найдешевший базовий iPhone 13 mini коштує 26 499 грн. За просунутий топовий iPhone 13 Pro Max треба заплатити 59 999 грн.

Нещодавно компанія випустила оновлення для своїх операційних систем — iOS 14.8 та iPadOS 14.8 від шпигунської програми Pegasus.

Це оновлення виправляє вразливості у графічному фреймворку CoreGraphics та в WebKit, на базі якого працює браузер Safari.

Раніше ми писали про новий вірус Pegasus, який зламує ОС iPhone.

Українців хочуть «порахувати» заручившись підтримкою американського техногігантум Apple.

У Мінцифри розповіли, на що витратили 75 мільйонів.