Володимир Зеленський заявив, що балотуватиметься на другий президентський термін в тому разі, якщо за перші 5 років не встигне виконати свої передвиборчі обіцянки

Володимир Зеленський заявив, що його участь у передвиборчій кампанії 2024 року залежатиме від рівня виконання обіцянок - на другий термін Зеленський, ймовірніше за все, піде в тому випадку, якщо п'яти перших років для втілення в життя всієї програми йому не вистачить. Про це президент заявив в інтерв'ю програмі "Світське життя".

"Це залежить тільки від рівня того, що ми встигнемо зробити, і тільки від цього", – наголосив Зеленський.

Примітно, що під час передвиборчої кампанії 2019 року Володимир Зеленський однозначно заявляв, що планує виконувати обов'язки голови держави лише один термін.

"Одразу хочу запевнити – іду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього", - запевняв Зеленський в січні 2019 року.

Проте вже згодом президент змінив точку зору та неодноразово натякав, що балотуватиметься на посаду голови держави в тому випадку, якщо "на це буде запит суспільства".

В будь-якому випадку, за словами Володимира Зеленського, залишатися на посаді президента він збирається всі 5 років.

"Я хочу встигнути зробити все, що обіцяв. Але це не означає, що якщо я це встигну зробити за 4,5 роки, то я за пів року до кінця каденції піду. Ні, я попрацюю"", - заявив голова держави 3 жовтня на брифінгу після з’їзду "Слуги народу" в Трускавці.

За даними аналітичного порталу "Слово й діло", загалом в якості кандидата в президенти і в якості голови держави Володимир Зеленський встиг дати 677 обіцянок. Станом на 20 серпня 2021 року з них 115 він провалив, 215 виконав, решта перебувають в процесі виконання.

Варто відзначити, що Володимир Зеленський досі займає лідерську позицію в рейтингах потенційних кандидатів на посаду наступного президента України. Втім, рівень його підтримки суттєво знизився у порівнянні з 2019 роком: зараз за нього проголосували б 33% українців; в той час, як переможцем другого туру президентських виборів він став, здобувши "знамениті" 73% голосів. При цьому вже станом на лютий 2021 року, за результатами соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології і центру "Социс", понад 57% українців виступають проти того, щоб чинний президент Володимир Зеленський балотувався на другий термін у 2024 році.

Нагадаємо, Володимир Зеленський намагатиметься "дотиснути" Європу в питанні євроінтеграції України.

Нагадаємо, Володимир Зеленський ветував так званий "закон про біткоїн", відправивши його на доопрацювання.

Нагадаємо, Володимир Зеленський запропонував очільникам Facebook відкрити представництво компанії в Україні.