Українська залізниця "славиться" занедбаним станом поїздів, та незручними маршрутами, що зміниться

Залізничний перевізник анонсував нові маршрути та запуск новеньких потягів по всій території України. Про це стало відомо з повідомлення пресслужби "Укрзалізниці".

Нові 19 поїздів та 49 прискорених маршрутів почнуть функціонувати у 2022 році. В цілому швидкість руху існуючих поїздів було прискорено на 58 годин.

У переставленій презентації в ході зустрічі з партнерами DB Engineering & Consulting, Укразалізниця показала свої, так звані "залізні зміни". Де йшлося про зростання кількості поїздів та справжніх революційних змін, запланованих на 2022 рік.

Окрім 19 парових поїздів вісім пар поїздів змінили періодичність курсування та ще 8 будуть курсувати за новими маршрутами.

Також йшлося про те що щоб 58% всього рухомого складу оптимізовано.

"Залізниці вдалося прискорити 49 маршрутів. Також запускають нові оптимізовані маршрути", - заявив на зустрічі з німецькими партнерами Олександр Перцовський, директора філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця".

Одним з найвагоміших досягнень – новий рекордсмен за довжиною, та за найшвидшим часом у дорозі маршрут "Маріуполь – Ворохта (Рахів)". Час в один бік складав в середньому 26,5 годин. Тепер з Маріуполя до Львова можна на сім з лишком годин швидше, ніж раніше.

Також Укрзалізниця презентувала нові маршрути, щоправда, серед них з’явилися ті, що вже курсували по українських просторах до карантину.

У міжнародному сполученні, крім вже звичних маршрутів, з’явиться два нові поїзда: 19/20 та №27/28 Львів — Перемишль.

Крім того, в Укрзалізниці запустили чат-бот для відгуків пасажирів. Оцінити можна буде і стан потяга, і роботу провідника. Це може значно вплинути на роботу та якість обслуговування користувачів залізницею.

Протягом наступних п'яти років має намір відмовитися від використання старих вагонів. До 2026 року замінять рухомий склад вагонів.

Верховна Рада планує врегулювати роботу фрілансерів шляхом введення "договорів з нефіксованим робочим часом".

Україна може диверсифікувати внутрішній газовий ринок, як допоможе співпраця з Єгиптом.

Укрзалізниця збирається списати понад 57 тисяч застарілих вантажних вагонів та оновити вантажні вагони.