В Україні немає жодної дороги у яку було вкладено іноземні інвестиції, це планують змінити

Український прем’єр Денис Шмигаль виступив на Київському міжнародному економічному форумі, та розповів про нові інновації у сфері будівництва доріг. Зокрема йшлося про будівництво першого автобану з залученням іноземних інвестицій.

"У наступному році в Україні планують будувати перший автобан від Краковця до Бродів і Рівне, і для цього вже проведено дослідження, вивчений трафік і є потенційні проєктанти", - зазначив Шмигаль.

Також глава українського уряду показав, що українці не стоять на місці, і крім вже зазначеного автобану є ще п’ять проєктів автобанів, які стали цікавими для іноземних інвесторів.

Шмигаль зазначив, що у наступному році вже почнуть побудову швидкісного концесійного автобану, Краковець-Броди-Рівне. Імовірно, що будуть залучені турецькі інвестиції. Це буде перше не лише бюджетне, але й інвестиційне капіталовкладення.

"Досвід турецьких компаній буде дуже корисним. Важливо, щоб компанії, які беруть в ньому участь мали практичний досвід реалізації подібних проєктів", - зауважив Денис Шмигаль.

На думку глави уряду, державно-приватне партнерство сьогодні є найефективнішим інструментом, тому Україна активно шукає шляхи співпраці бізнесу і держави.

Зауважимо, що прем’єр-міністр говорить про так звану концесію. Це одна з форм державно-приватного партнерства. Учасники концесії — держава та приватні компанії, які на взаємовигідних умовах прагнуть підвищити ефективність використання державної власності.

При концесійних угодах майно завжди залишається у державній власності, а концесіонер зобов'язується, в нашому конкретному випадку — побудувати державний об'єкт, за що отримує право користуватися ним і отримувати з нього прибуток.

Автобан буде з’єднуватися з північним обходом Львова, який також планують будувати як дорогу категорії 1а у співробітництві з ЄБРР та Європейським інвестиційним банком. На будівництво «північного обходу Львова» з бюджету буде виділено 252 790 грн. Ще половину коштів планують залучити через концесійні проєкти.

"Новозбудована платна автомобільна дорога пожвавить економіку регіону та України загалом. Це буде високошвидкісний транспортний коридор європейської якості", - розповів керівник Львівського облавтодору Олег Береза.

Дорога стане частиною міжнародного транспортного коридору Берлін – Вроцлав – Львів – Київ.

Цікаво, що у бюджеті на 2022 рік закладено 124 мільярди гривень на будівництво доріг.

Світовий банк оновив прогноз щодо ВВП України, він має зрости до 3,5% у 2022 та до 3,7% у 2023 роках.

Експерт пояснив, що дає громадам децентралізація.

Український уряд запланував реформу служби зайнятості, за рахунок чого зменшаться виплати.