На Київському бронетанковому заводі відновили чергову партію БТР-80, які зазнали пошкоджень в ході російсько-української війни

Фахівці Київського бронетанкового заводу провели випробування БТР-80 - машини пройшли процес відновлення і модернізації після пошкоджень, яких зазнали в результаті бойових дій на Донбасі. Зокрема, на машинах замінили вузли та агрегати, а також на БТР-х відремонтували корпуси, повідомили в "Укроборонпромі".

При цьому транспортні засоби отримали надсучасні прилади для навігації, зв'язку і спостереження - всі вони виготовлені в Україні та відповідають стандартам НАТО.

"Прилади цифрового зв’язку БТР-80 відповідають стандартам НАТО та мають вищий рівень захищеності від радіоперехоплення", - підкреслили в "Укроборонпромі".

При цьому в "Укроборонпромі" зазначають, що в Україні "повернути до життя" пошкоджену внаслідок підриву військову техніку на кшталт БТР-80 наразі можуть лише спеціалісти Київського бронетанкового заводу.

Загалом, за даними Управління двостороннього військового співробітництва Головного управління військового співробітництва та верифікації ЗСУ, зараз в українському війську запроваджено вже 303 стандарти НАТО. Зокрема, стандарти Альянсу застосовуються у таких галузях, як воєнна політика, безпека та стратегічне планування, операції та бойові дії, розвідка, інформаційні та психологічні операції, зв’язок, розроблення, поставлення на виробництво та прийняття на озброєння зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, стратегічні комунікації та гендерні перспективи.

Нагадаємо, в Укроборонпромі відзвітували про хід робіт над будівництвом трьох транспортних літаків Ан-178, які Міноборони замовило підприємству "Антонов".

Нагадаємо, Укроборонпром планує збудувати 240 кораблів та поповнити бюджет 16 млн грн.

Нагадаємо, на Донбасі затримано чоловіка, який, обіймаючи керівну посаду на Київському бронетанковому заводі, завдав державі збитків на суму 12 мільярдів гривень.