Протягом найближчих 7 років "Укрзалізниця" збирається списати понад 57 тисяч застарілих вантажних вагонів і замінити їх новими

54% вантажних вагонів, які курсують залізничними коліями України, давно перевищили термін експлуатації і вимагають якнайшвидшої заміни, яку в "Укрзалізниці" планують реалізувати з 2022 по 2028 роки. У Міністерстві інфраструктури масштабну програму вже схвалили - на неї виділять гроші (в цілому-107 мільярдів гривень) як сама "Укрзалізниця", так і учасники ринку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник директора Департаменту комерційної роботи "Укрзалізниці" Валерій Ткачов.

За словами Ткачова, більшу частину 95 тисяч вкрай зношених вантажних вагонів Україна "придбала" завдяки сусідній Росії, де експлуатацію "вагонного мотлоху" заборонили ще в 2015 році. А ось ввезення їх на свою територію Україна належним чином не проконтролювала, через що зазнає збитків, обслуговуючи і ремонтуючи старі вагони та втрачаючи частину вантажу при транспортуванні. Через відвертий "брухт на колесах" стагнує і вітчизняна вагонобудівна і суміжні з нею галузі, знищуються робочі місця, а бюджет, відповідно, недоотримує чималі суми.

Заміна старих вагонів новими відбуватиметься поетапно: зокрема, у 2022 році спишуть лише 9 піввагонів та 15 зерновозів, тоді як у наступні роки рахунок піде вже на сотні вагонів обох типів. При цьому "Укрзалізниця" позбавлятиметься як від власних зношених вагонів, так і від зношених вагонів приватних перевізників, яким можуть заборонити транспортувати вантажі залізничними коліями на території країни. Списані вагони за вигідною ціною їх власники сподіваються продати українським металургійним підприємствам у вигляді брухту.

На будівництво нових вагонів у компанії планують виділити 50 мільйонів гривень, але розраховує "Укрзалізниця" і на державну підтримку: уряд має не тільки фінансово підтримати проєкт, забезпечивши учасників програми пільговими кредитами, а й розробити механізм, завдяки якому зношені вагони більше не будуть безконтрольно потрапляти на територію України.

Очікується, що крім "Укрзалізниці" оновити парк вантажних вагонів схочуть великі компанії - "Лемтранс", "Укренерготранс"," Металургтранс"," Метінвест-Шиппінг"," Кернел-Трейд", "Смарт Рейл Логістікс","БГС Рейл".

Нагадавши, експорт брухту чорних металів може бути заборонений в Україні вже наприкінці 2022 року.

Нагадавши, в Україні планують повернути податок на утилізацію старих авто.

Нагадавши, в Україні за десять років хочуть побудувати новий військово-морський флот.