Музей, де можнга побачити правду про війну в Україні

В Україні запустили перший у країні NFT-музей війни, пише міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Федорова розповів, що музей допоможе поширити правду про російські воєнні злочини щодо українців – у NFT-музеї поєднується блокчейн-технологія, мистецтво та фіксація історичних фактів.

Перший NFT-музей війни

Проєкт запустили Мінцифра та українська блокчейн-спільнота для того, щоб про російські воєнні злочини проти України знали у всьому світі.

"Усі твори представлені в цифровому вигляді як NFT-токени, і їх може придбати будь-хто. Кошти з продажу колекції будуть перераховані на офіційний Ethereum-гаманець для Мінцифри на гуманітарні потреби для України", – заявив міністр.

У першій частині колекції NFT будуть твори українських художників. До наступних випусків увійдуть твори художників зі всього світу, відібрані світовими дизайнерами та митцями, серед яких — Стефан Загмайстер, Девід Карсон, Даніель Ашрам.

Він допоможе усьому світові дізнатися правду про російські воєнні злочини щодо українців. У NFT-музеї поєднується блокчейн-технологія, мистецтво та фіксація історичних фактів.

"Весь світ має знати про воєнні злочини рф проти України. Проєкт запустили Мінцифра та українська блокчейн-спільнота", - заявив Федоров.

Переходьте до віртуального музею за посиланням: https://metahistory.gallery/warline.

Нагадаємо, що після війни, структура української економіки імовірно зміниться, вже можна визначити, які професії будуть у попиті.

Нагадаємо, що студенти-переселенці продовжать навчатись дистанційно у провідних вишах країни.

Нагадаємо, що військові експерти пояснили, навіщо окупанти раз за разом "наступають на граблі" під Херсоном