Microsoft відключив Mail.ru від своїх серверів

Від початку війни багато західних компаній засудили дії російського народу під керівництвом диктатора путіна та зупинили свою діяльність. Серед таких всісвітньо відома компанія Microsoft, яка призупинилша не лише продаж, але й надання послуг у росії.

Санкції через війну в Україні

Про рішення не мати нічого спільного з терористичною країною розповів президент компанії Microsoft Бред Сміт:

"Ми налякані, обурені та засмучені фото та новинами про війну в Україні, і засуджуємо це невиправдане, нічим не спровоковане та незаконне вторгнення росії", — заявили в компанії.

Нині у користувачів з рф виникають проблеми з поштовим сервісом. Вже декілька днів користувачі масово скаржаться, що не можуть прикріпити файл до листа.

Microsoft призупинила свою діяльність на території Росії на початку березня 2022 року, залишивши росіян не лише без ліцензій на Windows та Office, але й без доступу до своєї хмари Azure.

Чи підійдуть росіянам голуби для листування замість електронної скриньки?

Представник компанії VK, якій належить сервіс доставки листів заявив, що Mail.ru найближчим часом отримає автономний модуль редагування, що дозволить відкривати та навіть змінювати певні файли без завантаження прямо в браузері. Однак терміни виконання цього проєкту поки що не озвучуються.

"Наш сервіс зіткнувся з технічними складнощами, і ми працюємо над новим рішенням разом з компанією МойОфіс", - повідомили в VK.

На росії пишуть, що не розуміють чому компанія розірвала вже існуючі контракти, і як могла VK втратити доступ до хмарних сховищ...

"У користувачів зникла можливість переглядати прикріплені до листів файли. Microsoft пішла з Росії на початку березня 2022 р., але не говорила, що буде розривати чинні контракти. VK довелося екстрено шукати заміну імпортним сервісам серед російських аналогів", - бідкаються на одному з новинних сайтів.

Українці пропонують росіянам листуватися за допомогою голубів, та невідомо, чи цей варіант їм підійде, адже вони бояться, що "з усіх голубів українці зробили біологічну зброю".

Нагадаємо, що війна росії проти України змусила провідні іноземні компанії про згортання бізнесу в рф, вже пійшли навть найжадібніші - Nestle та Креді Агріколь Банк.

нагадаємо, що глобальні санкції добивають економіку країни-агресора.

Нагадаємо, що російський монополіст почав постачати газ по-максимуму, а чи можна зняти ЄС з російської "газової голки".