Завод "Антонов" виступив з ініціативою відновити легендарний український літак Ан-225 "Мрія"

Державне підприємство "Антонов" звернулося до світової спільноти та ініціювало створення Міжнародного фонду відродження легендарного транспортного літака Ан-225 "Мрія". Про це йдеться у зверненні до міжнародної авіаспільноти та всіх людей цивілізованого світу, кому небайдужа доля одного з найбільших транспортників.

Наприкінці лютого, 27 числа, невдовзі після оголошення та початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, літак Ан-225 "Мрія" було зруйновано. Колектив ДП "Антонов" наголошує на недопустимості безповоротної втрати "легендарного літака як одного із символів сучасності".

Відновити "Мрію"

На думку колективу, щоб відновити "Мрію" бракує тільки грошей, адже і документація, і креслення є, а головне бажання відтворити літак. У тяжкий час для України та ДП "Антонов" коштів для відновлення літака недостатньо.

"Ми пропонуємо заснувати Міжнародний фонд відродження транспортного літака Ан-225 "Мрія", - йдеться у зверненні.

"Мрія" — найбільший у світі літак. Він був збудований Київським механічним заводом у 1984–1988 рр. Керівником проєкту був назначений Віктор Ілліч Толмачов. У часи коронавірусної інфекції "Мрія" доставляла медикаменти по всьому світі.

До кого вже звернулись на "Антонові"

  • до керівників держав і урядів усіх країн світу;
  • до світових фірм з авіаційного виробництва літаків та їх агрегатів;
  • до зарубіжних фірм-партнерів, які приймали участь у створенні літаків, іншої продукції марки "АН" і були постачальниками своїх виробів при серійному виробництві літаків ДП "Антонов";
  • до керівництва банків і інших фінансових установ країн світу;
  • до шанувальників та ентузіастів авіації;
  • до всієї світової авіаційної спільноти, в тому числі недержавних об’єднань;
  • до всіх небайдужих людей, які захоплювались величчю української "Мрії".

Керівництво підприємства вірить, що літак Ан-225 "Мрія", як символ вищих світових науково-технічних досягнень сучасності у транспортному авіабудуванні, буде відновлено.

Заява екскапітана Дмитра Антонова

Невдовзі після початку знищення літака у Гостомелі, колишній капітан "Мрії" на своєму YouTube-каналі записав звернення, щодо непрямих причин, чому літак залишився під Києвом, де був знищений.

За його словами, не було рішення про передислокацію літака у більш безпечне місце - Жешув, Лейпциґ, хоча про імовірне вторгнення було відомо наперед.

"Чому Лейпціґ? Тому що ще 26 січня було звернення до нашого керівництва, від NSPA про перебазування всіх наших літаків, льотного складу, персоналом, екіпажем, запчастинами у Лейпціґ. На що реакції від керівництва не було", - заявив Дмитро Антонов.

На думку екскапітана, рішення не було прийняте, тому що топменеджмент компанії був відсутній, вони перебазувалися у Лейпціґ та здійснили "рейдерське захоплення офісу Antonov Logistics Salis".

Нагадаємо, що ми писали, чи зможе європейський Airbus потіснити українську "Мрію".

Нагадаємо, що ДП "Антонов" презентував "імпортозаміщений" Ан-178.

Нагадаємо, що у Мінінфраструктури планували замовлення п’яти літаків Ан-158.