Ілон Маск надав українським бійцям супутниковий інтернет Starlink, чи можна ним скористатися і як

Відомо, що винахідник та мільярдер Ілон Маск став на бік України, як і будь-яка притомна людина на світі. До нього звернулися представники Мінцифри і він із задоволенням надав станції свого космічного інтернету. Але виникає питання, як підключити інтернет від Ілона Маска?

Супутниковий інтернет Starlink винахідника Ілона Маска став найбільш завантажуваним застосунком в Україні. Сьогодні станції Starlink підтримують справну роботу критичної інфраструктури та послуги у сфері охорони здоров’я, фінансів, енергетики.

Вартість інтернету в Україні надзвичайно висока. Наприклад установка-приймач коштує як середня зарплата, а абонентська плата удесятеро більша ніж плата за домашній інтернет.

Насправді якщо поставити собі за мету та спробувати замовити установку та підключення, на сайті Starlink, цього зробити вам не дадуть. Діалогове вікно попередить, що на території нашої країни інтернет не працює, а мережу будуть створювати лише у 2023 році.

Слід подати заявку на підключення на сайті компанії. Зареєструвати звернення та внести передоплату у розмірі $99. Заявки розглядають в режимі черги. Після оплати вам надішлють коробку поштою.

До комплекту входить: Wi-F–маршрутизатор, термінал для прийому сигналу, кабелі та кріплення. Після з’єднання за схемою, потрібно встановити додаток Starlink на смартфон через Google Play або App Store.

У додатку потрібно налаштувати мережу. Спочатку потрібно вийти на вулицю та упіймати сигнал супутника. Потім перейти в налаштування Wi-Fi та під’єднатися до мережі Starlink12345.

Система Starlink працює в Україні з 28 лютого. Це сталося після того, як Мінцифра звернулася до керівника компанії — Ілона Маска — із проханням ввімкнути мережу в Україні через напад військ росії.

До України вже надійшло кілька партій з обладнанням для роботи мережі. Користуватись інтернетом Маска можна лише за наявності обладнання, яке поки що є лише в українських військових та інфраструктурників.

Нагадаємо, що в Україну прямує потужна партія супутникового інтернету Ілона Маска, який до того ж став доступнішим.

Нагадаємо, що міжнародна платіжна система PayPal стала доступна в Україні

Нагадаємо, що чому українці не користуються супутниковим інтернетом від Ілона Маска.