Мінцифра повідомила про повноцінний запуск міжнародної платіжної системи PayPal в Україні

Українським користувачам тепер можна купувати в інтернеті, перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські картки. Необхідно лише підв'язати картки Visa чи Mastercard, - повідомив Михайло Федоров.

У компанії прокоментували рішення запустити систему платежів в Україні:

"Через поглиблення кризи в Україні PayPal розширює наші послуги надсилання та отримання платежів P2P, щоб допомогти українським клієнтам швидко та безпечно надсилати гроші друзям, родині та близьким".

Владислав Рашкован, заступник виконавчого директора від України у МВФ повідомив, що PayPal відкрили для українців на отримання грошей, а не тільки на відправку, а також українці можуть виводити гроші на карти Visa та MasterCard.

"Про це мені повідомив Ден Шульман, CEO PayPal, з яким ми були на контакті всі ці тижні. Розмовляли кожен другий день. Ден сказав, що останні 2,5 тижні 400 співробітників компанії зробили те, на що в них звичайно витрачають 9-12 місяців", - розповів Рашкован.

Він зазначив, що на прохання української сторони PayPal тимчасово прибрали всі комісії для українців.

PayPal буде дуже корисно біженцям, переселенцям, для краудфандингу, благочинності та будь-кому, хто працює як підприємці з закордонними контрагентами, включаючи ІТ спеціалістів, людей, які продають свої вироби за кордон.

Послуги для надання гуманітарної допомоги українським клієнтам

Додаток PayPal Україна

  1. Платежі P2P друзями та сім’єю: нові та існуючі власники українських акаунтів PayPal зможуть надсилати та отримувати однорангові (P2P) платежі від друзів та родини та переказувати кошти зі свого українського гаманця PayPal на відповідну дебетову картку Mastercard або Visa або кредитна карта.
  2. Переказ коштів з PayPal Wallet: українські клієнти, які отримують гроші від друзів та родини в свій український гаманець PayPal Wallet, зможуть переказати ці кошти на свій банківський рахунок, прив’язавши відповідну дебетову картку Mastercard або Visa або відповідну кредитну картку Mastercard або Visa.
  3. Відмова від комісійних PayPal: намагаючись надати клієнтам доступ до критично важливих коштів, PayPal тимчасово відмовиться від власних комісійних за клієнтів, які надсилають кошти на українські рахунки PayPal або отримують кошти на українські рахунки PayPal. Xoom, служба міжнародних грошових переказів PayPal, також відмовляється від комісії за транзакції за платежі, надіслані одержувачам в Україні. Комісія, що стягується емітентом картки або банком клієнта, все ще може стягуватися.

Що треба зробити, щоб створити обліковий запис PayPal:

  • Перейдіть на PayPal.com/ua/home з мобільного веб-переглядача або на комп’ютері.
  • Натисніть «Зареєструватися» у верхньому правому куті.
  • Додайте номер мобільного та підтвердьте номер.
  • Українські клієнти повинні вибрати «Україна» на запитання «Де ви живете?»
  • Далі введіть інформацію, включаючи ім’я, адресу електронної пошти, адресу, дату народження та громадянство, а також вкажіть номер та тип ідентифікаційного номера (паспорт або національне посвідчення особи).

Після налаштування та підтвердження облікового запису клієнти можуть вибрати відповідну дебетову або кредитну картку Mastercard, Visa для надсилання та переказу коштів.

Розширення цих послуг для клієнтів PayPal вже доступне. Українські клієнти зможуть надсилати та отримувати кошти зі свого українського гаманця PayPal у доларах США, CAD, GBP та EUR. Щойно клієнт переведе свої кошти зі свого гаманця PayPal на відповідну дебетову або кредитну картку, гроші будуть доступні у валюті, пов’язаній з цією карткою. Обмінні курси та комісії, які стягуються емітентом картки або банківським рахунком клієнта, все ще можуть застосовуватися.

PayPal надаватиме ці нові послуги та звільняє своїх клієнтів від комісійних до 30 червня 2022 року.

Нове розширення є доповненням до інших послуг, доступних для українських клієнтів, зокрема отримання готівки. Щоб зареєструвати обліковий запис, відвідайте PayPal.com/ua/home.

Нагадаємо, що фінансовий сектор України тримає "фіноборону" країни, попри виклики воєнного часу, - проблемні кредити та валютний "шок".

Нагадаємо, що в Україні терміново проведуть масштабну податкову реформу - що вона передбачає.

Нагадаємо, що у МВФ оцінили дії уряду під час війни та пообіцяли екстренну допомогу.